Kartki świąteczne dla chojnowian.

W dniu wczorajszym, z okazji zbliżających się świąt delegacja szkoły tj. uczennice klasy IVa ze swoją wychowawczynią wybrała się na tradycyjne składanie życzeń świątecznych. Dziewczyny odwiedziły chojnowskie sklepy i punkty sprzedaży, przychodnię, ośrodek Niebieski Parasol oraz chojnowski Rynek, gdzie składały życzenia oraz rozdawały kartki świąteczne.

2015-04-02 00:43

Pasowanie na czytelnika.

Panie bibliotekarki: Maria Lis i Ewa Więcek z uczniami Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowały dla uczniów klas I przedstawienie połączone z pasowaniem na czytelnika.

2015-03-31 22:14

Smaczne babeczki w klasie Ic.

Dzieci z klasy Ia otrzymały dziś smaczny prezent. Mama Mileny - p. Małgorzata upiekła i przygotowała dla wszystkich pierwszaków z Ic pyszne babeczki. Podziękowania dla mamy :)

2015-03-30 21:23

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-03-30 21:21

Przedstawienie klasy Ia

Klasa Ia pod opieką swojej wychowawczyni p. K. Jędraszczyk przedstawiła dzisiaj przedstawienie o zbliżających się świętach. Były wierszyki i piosenki. Wszystkie występujące dzieci były pięknie ubrane i świetnie przygotowane.

2015-03-30 21:19