Szkolne warsztaty świąteczne.

Klasy V pod opieką swoich wychowawczyń oraz p. J. Sawickiej oraz H. Salastowicz pracowały dzisiaj nad świątecznymi ozdobami. W szkole zapachniało świerkiem i piernikiem. Jutro - Kiermasz Świąteczny. Już niedługo święta....

2014-12-02 18:17

Szkolna choinka.

Niedługo Święta Bożego Narodzenia z tej okazji w naszej szkole pojawiła się pięknie udekorowana choinka. Dekorowały ją uczennice kl. 6a : Weronika Bielecka, Konstancja Iwańska, Gabriela Spes, Maria Łajus, Karolina Rudziak, Jagoda Guściora, Hanna Konarzewska, Aleksandra Borkowska, Agnieszka Szczęsna oraz Milena Dąbrowska. Wszystkie dziewczyny starały się, aby nadać naszej szkołe charakter świąteczny. Weronika Bielecka

2014-12-02 18:15

Zmiany w świetlicy szkolnej.

Z nowym rokiem szkolnym w naszej świetlicy nastąpiły zmiany unowcześniające ją i dostosowujące do potrzeb młodszych dzieci.

2014-12-01 22:03

Spotkanie z pracownikiem MONARu.

W ramach zajeć związanych z profilaktyką przeciwuzależnieniową klasy VI spotkały się z p. Dariuszem Bełdowskim z MONARu. Przeprowadził on zajęcia-warsztaty, które poruszały zagadnienia związane z tymi problemami.

2014-11-29 21:18

Kolejne osiągnięcia Kuby.

Kuba Grzela z klasy VIa zdobywa kolejne tytuły na zawodach ju-jitsu. Tym razem turniej odbył się w Mirsku, gdzie Kuba zajął I i IV miejsce w dwóch kategoriach startowych.

2014-11-29 21:17