Jesienny Konkurs Ortograficzny

Za nami Jesienny Konkurs Ortograficzny klas drugich i trzecich. Laureaci klas drugich to: Laura Ziembowska IIb – 1 miejsce Hania Giersok IIb – 2 miejsce Natalia Chopiak IIa – 3 miejsce Angela Kozioł IIb – 3 miejsce W klasach trzecich najlepsi to: Dorian Gluba IIIb – 1 miejsce Szymon Jarczak IIIb – 1 miejsce Jakub Kucharski IIIa – 1 miejsce Martyna Łosińska IIIa – 1 miejsce Wiktoria Grudzińska IIIa – 2 miejsce Martyna Leja IIIb – 2 miejsce Wiktoria Zeler IIIa – 3 miejsce Bartek Brożyna IIIb – 3 miejsce Gratulacje dla najlepszych

2014-10-28 23:19

Pasowanie bis.

Nie wszystkie pierwszaki mogły uczestniczyć w uroczystym pasowaniu, które odbyło się w ubiegłym tygodniu. W związku z tym odbyło się „pasowanie bis”. Teraz już wszyscy mogą stwierdzić, że są pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

2014-10-23 18:18

Moje hobby - klasa IVa.

Uczniowie klasy IVa na swojej godzinie wychowawczej zaprezentowali swoje bardzo ciekawe zbiory. Każdy z nich ma bardzo różnorodne hobby. Jedni zbierają pluszowe misie, inni breloki, a jeszcze inni karty z piłkarzami czy długopisy.

2014-10-23 18:16

Wycieczka klas II do Wrocławia.

21 października klasy drugie były na wycieczce we Wrocławiu. Dzieci miały przeróżne atrakcje. Jedną z nich była wizyta w Cukierkowni „Cukier Lukier”. Dzieci zobaczyły, jak ręcznie produkuje się słodkości, same miały okazję „wyprodukować” własnego lizaka. Kolejną, mozolną atrakcją było wspinanie się na wieżę widokową kościoła i pokonanie ponad 300 krętych schodów. Piękna pogoda pozwoliła na spacer po wrocławskim Rynku oraz poszukiwania krasnali. Ostatnim punktem wycieczki było obejrzenie spektaklu „Czerwony Kapturek” w Operze Wrocławskiej.

2014-10-23 18:11

Nowy Samorząd Uczniowski

Wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie przyniosły następuące wyniki: przewodnicząca: Weronika Bielecka z-ca przewodniczącej: Konstancja Iwańska członkowie: Kacper Rogowski, Marta Klimczyk, Oriana Kulpińska

2014-10-21 22:53