Wycieczka klasy IVb.

Klasa IVb ze swoją wychowawczynią wybrała się na pieszą wycieczkę do Białej.

2014-10-12 16:55

Sztafetowe Biegi Przełajowe.

W piątek 10 pażdziernika przy pięknej pogodzie, na zielonym boisku przy MOKSiR odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe klas III-VI Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa. Poszczególne klasy były reprezentowane przez 6 osobowe drużyny dziewcząt i 6 osobowe drużyny chłopców. Rywalizacja była bardzo zacięta. W niektórych wyścigach o miejscach decydowały centymetry. Najważniejsze, że przebiegały w sportowej rywalizacji. Dla najlepszych czekały puchary wręczane przez burmistrza i organizatorów.

2014-10-11 02:10

Rocznica Powstania Warszawskiego

Z okazji 70-tej rocznicy wybuchu i przebiegu Powstania Warszawskiego w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Klasy IV-VI odświętnie przebrane wysłuchały i wzięły czynny udział w upamiętnieniu bohaterów tych czasów. Były wiersze, relacje i wspólne śpiewanie piosenek.

2014-10-10 00:55

Intermache i jabłka.

Dzięki świetnemu pomysłowi sklepu Intermarche została dziś przeprowadzona przez pracowników właśnie tego sklepu akcja, która polegała na rozdawaniu przy wejściu do szkoły wszystkim uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły jabłek. Smaczne jabłka dość szybko znikały z dużej skrzyni, w której było koło 300 kg tych owoców. Oprócz porcji witamin jabłka spowodowały jeszcze jeden ważny efekt - na twarzach obdarowanych pojawiał się zawsze uśmiech. Podziękowania dla kierownictwa i pracowników sklepu Intermarche.

2014-10-10 00:55

Akcja "Kasztany"

W dniu wczorajszym zostały odebrane ze szkoły kasztany, które zbierali nasi uczniowie. Nad akcją czuwali wychowawcy klas oraz p. Katarzyna. Dzięki pomocy wszystkich udało się zebrać ponad 340 kg kasztanów. Zostaną one wykorzystane w przemyśle kosmetycznym i chemicznym, a otrzymane pieniądze zostaną przeznaczone na unowocześnienie szatni.

2014-10-10 00:53