Mini-Mundial.

Z okazji brazylijskiego Mundialu w naszej szkole rozgrywane są mini mistrzostwa czyli Mini-Mundial. W rozgrywkach biorą udział drużyny klas IV-VI. W dniu dzisiejszym zostały rozegrane mecze grupowe. Nad całością rozgrywek czuwa główny sędzia zawodów - p. M. Nawrocki. W najbliższym czasie - finały.

2014-06-16 20:24

Nowe trofeum Nikoli.

W rozgrywanym w ostatni weekend w Opolu Ogólnopolskim Turnieju Teakwondo uczennica klasy Vb Nikola Drozd zdobyła kolejne trofeum. W kategorii "Walki w hogo" Nikola zajęła I miejsce i zdobyła złoty medal. Gratulacje dla mistrzyni.

2014-06-16 20:22

Szkolny Konkurs Ortograficzny.

Pani Małgorzata Szczepanowska przeprowadziła dzisiaj II etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas IV-VI. Wyniki już wkrótce.

2014-06-16 20:20

Piknik klasowy.

W dniu 13 czerwca 2014 r. klasa VIb wraz z wychowawczynią p. Dorotą Sienkiewicz i opiekunem p. Kamilą Sławińską pojechała na wycieczkę na ranczo "Grapa" w miejscowości Nowe Łąki k. Pielgrzymki. Pogoda nam dopisała. Miło spędziliśmy czas na zabawie i przy grillowaniu. Atrakcją była również możliwość przebywania wśród zwierząt i dokarmiania ich. Dorota Sienkiewicz

2014-06-16 20:18

Egzamin na kartę rowerową.

W ostani piątek uczniowie klas IV zdawali egzamin na kartę rowerową. Uczniów do egzaminu przez cały rok przygotowywała p. A. Bielecka, która corocznie zajmuje się tym pierwszym prawem jazdy dla uczniów. Po części teoretycznej uczniowie pod czujnym okiem policjanta z wydziału ruchu drogowego pokonywali krótką trasę rowerową.

2014-06-14 22:17