Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego.

W ostatni piątek w naszej szkole odbył się kolejny, coroczny Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego. Brało w nim udział ponad 70 uczennic i uczniów z 7 szkół podstawowych. Rywalizacja była bardzo zacięta. Różnice punktowe pomiędzy uczestnikami - minimalne. Na szczególne uznanie zasługują uczniowie, którzy brali udział w konkursach z obydwu języków. Gratulacje dla laureatów. Podziękowania dla organizatorek konkursu: p. Piróg, p. Lewickiej, p. Olszańskiej i p. Kostyszyn.

2014-05-24 19:48

Nagrody w konkursie o papieżu.

W dniu wczorajszym s. Emanuela oraz p. H. Malak-Fotiadis wręczały nagrody przyznane w konkursie wiedzy o Janie Pawle II. Brało w nim udział ponad 100 uczniów. Oprócz nagród i wyróżnień każdy z uczestników otrzymał upominek.

2014-05-24 19:37

Majowy Festyn Trójki.

22 maja odbył się już po raz 15-ty Majowy Festyn Trójki. W tym roku pogoda nie pozwoliła na sobotni termin i w związku z tym festyn został przełożony na dzień 22 maja, czyli wczoraj. Tym razem słońce i temperatura nie zawiodła.

2014-05-24 00:17

Zajecia wf klas I.

Wykorzystując piękną pogodę klasy I rywalizowały na boisku.

2014-05-24 00:13

Przedstawienie klasy IIb.

Z okazji zbliżającej się rocznicy urodzin naszej patronki Marii Konopnickiej, klasa IIIb pod opieką swojej wychowawczyni przygotowała przedstawienie. Były wiersze Marii Konopnickiej, piosenki, zgadywanki.

2014-05-21 21:55