Światowy Dzień Chorego.

Z okazji Światowego Dnia Chorego dziewczynki ze szkolnego klubu cheerleaderek odwiedziły Ośrodek Pielęgnacyjny Niebieski Parasol, gdzie wręczały pensjonariuszom ośrodka własnoręcznie wykonane kartki z życzniemi. Dzięki nim i życzeniom na wielu twarzach pojawił się uśmiech i radość.

2014-02-13 23:33

Dni Otwarte - odwiedziny przedszkolaków - cz.II

Po wczorajszych odwiedzinach dzieci z jednego przedszkola dzisiaj odwiedziły nas kolejne przedszkolaki. Tym razem przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami przyszły do nas z Miejskiego Przedszkola nr 1 oraz Ochronki Sióstr Służebniczek. Podobnie jak wczoraj dla najmłodszych nasi uczniowie wraz ze swoimi opiekunami grup przygotowały piękny program artystyczny. Było również zwiedzanie szkoły oraz prezenty dla przedszkolaków. Podziękowania dla wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy brali udział w tych występach i przygotowaniach.

2014-02-12 21:21

Zabawa karnawałowa kl. IIIa

11 lutego klasa IIIa rozpoczęła szkolny sezon na zabawy karnawałowe. Pod opieką swojej wychowawczyni oraz części rodziców dzieci bawiły się bardzo wesoło.

2014-02-12 21:16

Dni Otwarte - odwiedziny przedszkolaków.

W dniu dzisiejszym w ramach naszych Dni Otwartych odwiedziły nas przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami z Miejskiego Przedszkola nr 3. Nasi uczniowie przygotowali dla nich "Zestaw powitalny z Pandą": występy szkolnych zespołów Synkopa, Aja, Trójeczka i Piramida, medale i słodkie upominki oraz zwiedzanie niektórych klas. Nad całością czuwali nauczyciele naszej szkoły: opiekunowie zespołów - panie: Maria Pękala, Anna Pauch, Renata Rogulska i Hanna Kaczyńska oraz pani Grażyna Klucznik. Przedszkolaki odwiedziły klasy pań: Mirosławy Spes, Urszuli Chmielewskiej, Józefy Olszańskiej, Izabeli Hibner i Justyny Piróg. Podziekowania dla wszystkich zaangażowanych uczniów i nauczycieli.

2014-02-11 21:46

Konkurs Ortograficzny dla kl. II-III.

Kolejny etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas II i III już za nami! Pani Bogusława Kruk ułożyła arcytrudne teksty z wyrazami, które od dwóch miesięcy widniały na tablicy ortograficznej. Wyniki konkursu już wkrótce.

2014-02-10 20:43