Podziękowania dla KPD.

Szkolne Koło Przyjaciół Dzieci wsparło charytatywną akcję TPD "Uśmiech pod choinkę - 2013" polegającą na zbiórce zabawek dla domów dziecka. Za wsparcie otrzymaliśmy podziękowanie i dyplom od Prezesa Zarządu TPD w Legnicy.

2014-01-20 21:25

Próbny sprawdzian klas VI.

Klasy VI pisały dziś próbny sprawdzian. Wyniki już wkrótce.

2014-01-09 21:40

Szkolne jasełka.

Tradycyjnie pod koniec roku uczniowie pod czujnym okiem siostry Kazimiery Sakowicz przedstawili swoim koleżankom, kolegom, rodzicom i nauczycielom szkolne jasełka. Aktorzy w pięknych strojach zaprezentowali kolędy, pastorałki, wierszyki i scenki związane z wydarzeniami bożonarodzeniowymi.

2013-12-20 23:41

Szkolne wigilie.

Z okazji zbliżających się świąt poszczególne klasy wraz ze swoimi wychowawcami oraz w wielu przypadkach z pomocą rodziców zorganizowały klasowe wigilie. Były opłatki, poczęstunek no i oczywiście życzenia świateczne. Pracownicy szkoły również mieli chwilę dla siebie podczas takiego spotkania.

2013-12-20 23:40

Nowe prace w galerii.

Nowe prace w galerii "Na piętrze". Zapraszamy do oglądania.

2013-12-20 23:39