Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace uczniowskie. Zapraszamy do ich oglądania.

2014-02-05 21:16

Pasowanie na czytelnika.

Panie bibliotekarki: Maria Lis i Ewa Więcek z uczennicami Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowały dla uczniów klas I przedstawienie połączone z pasowaniem na czytelnika.

2014-02-04 22:43

Dzień babci i dziadka - cz. III.

Swoich dziadków i swoje babcie zaprosiły dzieci z klasy IIa, które przygotowały dla nich pod opieką swojej wychowawczyni program artystyczny.

2014-01-28 22:03

Dzień babci i dziadka - cz. II

W dniu dzisiejszym swoje babcie i swoich dziadków zaprosiły dzieci z klasy IIb. Dla swoich seniorów uczniowie przygotowali przedstawienie i prezenty.

2014-01-24 20:44

Dzień babci i dziadka.

Z okazji dni babci i dziadka klasy IIIa i Ib zaprosiły na spotkania do szkoły swoich dziadków. Dla naszych seniorów dzieci obydwu klas zaprezentowały programy artystyczne. Wszyscy aktorzy tych przedstawień zebrali zasłużone brawa. U niejednej babci czy dziadka można było w oku zobaczyć łezkę, gdy wysłuchiwali życzeń od swoich wnucząt.

2014-01-23 21:29