X Konkurs Mitologiczny.

W dniu dzisiejszym został przeprowadzony już po raz dziesiąty Konkurs Mitologiczny - Znam historię Greków i Rzymian. Nad całością czuwała - jak co roku - p. Małgorzata Szczepanowska.

2011-06-02 21:33

Dzień Dziecka klasy VIa.

Również klasa VIa Dzień Dziecka wykorzystała na wycieczkę i ognisko. Razem z wychowawczynią odwiedziła Hubertówkę w Białej, gdzie wszyscy mogli pobawić się na łonie natury i pogrillować.

2011-06-02 21:31

Rajd pieszy dla dzieci z klas I-IV do Jaroszówki.

Z okazji Dnia Dziecka, tradycyjnie, został zorganizowany rajd pieszy dla dzieci z klas I-IV. Tym razem trasa wiodła do Jaroszówki. Po trudach marszu dzieci mogły wypocząć na terenach Stadniny Koni w Jaroszówce. Gościł nas tam właściciel stadniny - pan Adam Społowicz z małżonką. Z okazji Dnia Dziecka zostało również dokonane otwarcie placu zabaw położonego przy stadninie. Otwarcia dokonał pomysłodawca - p. Adam Społowicz, wójt Gminy Chojnów - p. Mieczysław Kasprzak oraz sołtys Jaroszówki - p. Grzegorz Nigbar. Nasze dzieci pod opieką nauczycieli przygotowali z tej okazji krótki program artystyczny. Dzieci mogły przetestować nowy plac zabaw, upiec kiełbaski na ognisku oraz wybiegać się do woli na placu przy stadninie. Podziękowania dla pomysłodawczyni rajdu - p. Urszuli Chmielewskiej oraz wszystkich wychowawców i rodziców zaangażowanych w dzisiejsze święto.

2011-06-01 22:26

Koncert dla klas IV-VI "Od Mozarta do....".

Po raz kolejny odwiedziła naszą szkołę i uczniów klas IV-VI grupa muzyczna, która tym razem zaprezentowała muzykę klasyczno-rozrywkową. Klasyczną, bo traktowana jest ona teraz jako muzyka poważna, a rozrywkową, bo w czasach, gdy była tworzona, była ona traktowana jako muzyka rozrywkowa (taka muzyka pop ubiegłych wieków).

2011-06-01 22:14

Podsumowanie programu "Trzymaj formę".

Podsumowanie programu "Trzymaj formę" odbyło się jako prezentacja zachowań prozdrowotnych, które przygotowali uczniowie klas VI i V. Prezentacje te oceniało jury składające się z pani Aleksandry Chrząszcz - radnej miasta Chojnowa oraz pań z legnickiej stacji Sanepidu. Nad całością czuwały panie Grażyna Mazur i Urszula Bisiorek.

2011-05-30 22:27