Dzień Mamy i Taty w klasie Ia.

Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca klasa Ia pod opieką swojej wychowawczyni - p. U. Chmielewskiej przygotowała dla swoich rodziców występ. Dzieci śpiewały i recytowały wierszyki. Przygotowały też prezenty, które zostały wręczone na koniec. Dla rodziców zostały przygotowane zadania: wszystkie mamy musiały rozpoznać się na narysowanych przez dzieci portretach, a tatusiowie w ramach ćwiczeń - nadmuchać baloniki na czas.

2011-06-20 21:15

Podsumowanie programu "Kabecjanie dają radę".

W dniu dzisiejszym został podsumowany program "Kabecjanie dają radę". Program z ramienia szkoły nadzorowała i prowadziła p. H. Malak-Fotiadis. Przedsięwzięcie o charakterze edukacyjno – profilaktycznym zostało objęte patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Państwowej Straży Pożarnej. Projekt obejmujący szeroko rozumianą tematykę bezpieczeństwa dzieci w najbliższym otoczeniu, adresowany był do uczniów klas I -III szkół podstawowych. W naszym mieście brały w nim udział dzieci z naszej szkoły. Na spotkanie kończące działania z projektem zostali zaproszeni - oprócz uczniów z klas I-III również nasza szkolna pielęgniarka p. G. Mazur. p. Jarosław ze Straży Pożarnej oraz dwaj policjanci z Komendy Policji w Chojnowie. Po spotkaniu dzieci mogły obejrzeć sprzęt, którym posługują się policjanci podczas wykonywania swoich codziennych obowiązków. Podziękowania dla p. pedagog za prowadzenie tych ważnych dla dzieci działań.

2011-06-17 22:10

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej.

Zakonczyły się rozgrywane podczas szkolnych dni sportu - mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. W rozgrywkach brały udział zespoły z klas piątych i szóstych. W grupie finałowej zmierzyły się ze sobą: VIa - Vb 2:1 VIb - Vb 6:0 VIa - VIb 4:0 Tabela końcowa przestawia się następująco: VIa - 6 pkt 6:2 VIb - 3 pkt 6:4 Vb - 0 pkt 1:8 Nad całością turnieju czuwał p. M. Nawrocki, który był głównym sędzią rozgrywek. Pomagały mu p. B. Borkowska i p. H. Kaczyńska.

2011-06-17 22:07

Zielona szkoła - klasy IV.

W pierwszej połowie maja obydwie klasy IV ze swoimi wychowawczyniami: p. J. Piróg i p. A. Bielecką wyjechały na tygodniową zieloną szkołę do Mrzeżyna. Korzystając z pięknej pogody dzieci mogły poznawać uroki morza, wypoczywać oraz zwiedzać najbliższą okolicę.

2011-06-14 23:15

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

W dniu dzisiejszym został rozegrany kolejny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. W konkursie tym wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej z Okmian, Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotoryi i oczywiście z naszej szkoły. Konkurs przebiegał na wysokim, wyrównanym poziomie. Wyniki zostaną podane już wkrótce.

2011-06-13 22:43