Koło plastyczne.

Uczniowie klas I-III, którzy uczestniczyli we wtorkowym spotkaniu koła plastycznego mieli okazję stać się królowymi i królami plastycznych zabaw. I choć korony wykonane mieli z papierowych talerzy i bibuły, prowadząca zajęcia pani Patrycja mogła poczuć się jak w prawdziwym królestwie.

2015-11-04 21:53

Wycieczka klasy Ic i Id.

Uczniowie klas Ic i Id mieli okazję poczuć magię zbliżających się świąt, a to za sprawą wycieczki do fabryki ozdób choinkowych Vitbis w Złotoryi. Dzieci wzięły udział w warsztatach decoupage, w trakcie których ozdabiali bombki, m.in. postaciami z bajek. Największą popularnością cieszyli się bohaterowie „Krainy lodu”, dzięki którym tegoroczne ozdoby choinkowe będą miały moc. Uczniowie zwiedzili także fabrykę, gdzie poznali proces powstawania bombek, oraz mieli możliwość zakupu ozdób w firmowym sklepie. Patrycja Olejnik

2015-11-04 21:51

Wycieczka klasy Ia.

Klasa Ia z wychowawczynią, p. pedagog oraz niektórymi rodzicami wyjechała dzisiaj do Złotoryi. Celem wycieczki była fabryka bombek – Vitbis. Dzieci zobaczyły proces produkcji ozdób choinkowych oraz same wzięły udział w warsztatach, na których tworzyły takie ozdoby. Przy okazji odwiedziły sklep firmowy, w którym można było dokonać zakupów takich ozdób.

2015-10-30 19:09

Zajęcia koła ekologicznego.

Uczniowie klasy Ia biorą udział w zajęciach koła ekologicznego prowadzonego przez p. Spes. Na ostatnim spotkaniu tematem były zwierzęta rzek i jezior.

2015-10-29 21:32

Zajęcia techniczne w klasie VIb.

Uczniowie klasy VIb pod opieką swojej wychowawczyni i nauczycielki przedmiotu p. Bieleckiej pracowali nad zapałczanymi domkami i zamkami. Efekty pracy są rewelacyjne.

2015-10-29 21:29