Sprawdzian klas III.

Klasy III pisały dzisiaj test sprawdzający ich wiadomości po 3 latach nauki w szkole.

2014-04-10 21:46

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2014-04-05 20:49

Spotkanie z pisarzem.

4 kwietnia br. Biblioteka Miejska we Chojnowie zorganizowała spotkanie z Grzegorzem Kasdepke. Autor 13 książek dla dzieci. twórca postaci Kuby i Buby, z humorem i wielką cierpliwością opowiadał opowaidał o swoim życiu, twórczości i pasjach. Obecni na spotkaniu uczniowie klasy IIA wraz z wychowawczynią gorąco dziękują pracownikom biblioteki za możliwość spotkania z niezwykłym człowiekiem.

2014-04-05 20:46

Sukces Kuby.

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Legnicy odbył się finał powiatowy Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Nasz reprezentant - ucz. Jakub Szczupak z kl. VIb zajął w nim I miejsce i będzie reprezentować Powiat Legnicki na etapie wojewódzkim. Gratulacje dla Kuby i jego opiekuna - p. Heleny Malak-Fotiadis.

2014-03-31 22:34

Przedstawienie o wiośnie klasy Ib.

Klasa Ib pod opieką swoje wychowawczyni p. U. Chmielewskiej oraz p. Lucyny przedstawiła dzisiaj dzieciom z klas I-III spektakl o wiośnie. Pomimo nie najlepszej pogody na zewnątrz, w szkole, dzięki wszystkim uczniom i wychowawczyniom zrobiło się zielono i wiosennie.

2014-03-25 19:51