Dzień Strażaka.

4 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji nasi najmłodsi uczniowie z klas I pod opieką swoich wychowawczyń: p. Chmielewskiej i p. Kruk oraz p. Matczak i p. Malak-Fotiadis odwiedziły naszych dzielnych strażaków pracujących na co dzień w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Chojnowie. Strażacy przyjęli małych gości z najwyższymi honorami. Zaprezentowali im najnowszy sprzęt ratowniczo-gaśniczy, który wykorzystują podczas swojej pracy. Najodważniejsi z maluchów mogli odbyć podniebną przejażdżkę specjalistycznym podnośnikiem, służącym do ratowania ludzi i gaszenia pożarów na wysokościach. Strażacy otrzymali w zamian kwiaty z życzeniami oraz prezenty przygotowane przez pierwszaków.

2011-05-10 21:40

Koncert charytatywny dla dzieci.

Chojnowskie Społeczne Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski zorganizowało w dniu dzisiejszym koncert, do którego zaprosli dzieci występujące w działających na terenie miasta zespołach i grupach. Wystąpiły dzieci z naszego zespołu akrobatycznego Piramida, którego opiekunem jest p. Hanna Kaczyńska, można było zobaczyć też nasze dzieci występujące w zespołach tanecznych działających przy Gimnazjum nr 2 oraz MOKSiR: Małym Brooklynie oraz Karambolu. Pieniądze zebrane z koncertu zasilą działalność stowarzyszenia.

2011-05-05 23:31

Przedstawienie klasy IIb.

Z okazji 220 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej klasa IIIb pod opieką wychowawczyni - p. Marii Pękali przygotowała przedstawienie pokazujące osoby i wydarzenia z czasów króla Stanisława Poniatowskiego dotyczące tego wydarzenia. Uczniowie przedstawili również historię związaną z naszymi barwami narodowymi.

2011-05-05 23:29

Szkolne galerie.

W szkolnych galeriach: "Na Piętrze" i "Świat Wyobraźni" pojawiło się dużo nowych prac. Zachęcamy do oglądania. A dla tych, którzy nie mogą oglądać tego "na żywo" - zdjęcia w galerii zdjęć.

2011-04-15 19:43

Spotkanie w Grecji.

W dniach 06-11 kwietnia 2012 w Kallikrateia (Grecja) miało miejsce czwarte spotkanie partnerów projektu ”Kolor magii”. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele szkół z Polski, Grecji, Turcji, Litwy i Słowenii. Więcej wiadomości - już wkrótce.

2011-04-15 19:42