Poszukiwanie wiosny.

Klasa IIIa również poszukiwała wiosny. Uczniowie przygotowali piękne Marzanny oraz powitali przyjście wiosny na wycieczce.

2011-03-31 21:42

Projekt Bateryjka Mela.

Klasa IIa wzięła udział w projekcie - konkursie plastycznym zorganizowanym przez Gimnazjum nr 2 pod nazwą "Bateryjka Mela". Dzieci dostały dyplomu uczestnictwa oraz słodkie prezenty od uczniów gimnazjum. Zdobywca I nagrody weźmie udział w filmie realizowanym przez uczniów tego gimnazjum.

2011-03-31 21:40

Klasa IV a poszukuje wiosny.

W poszukiwaniu wiosny klasa IVa razem z wychowawczynią udała się w chojnowskie zakątki. Odwiedzili park i tereny nad stawem. Poszukiwanie połączone było z konkursem fotograficznym, którego wyniki ogłoszone będą niebawem.

2011-03-30 18:38

Wycieczka do Jaskini Niedźwiedziej.

W ramach realizowanego przez szkołę projektu "Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji" nasi uczniowie wraz z p. M. Szczepanowską oraz p. E. Więcek pojechali na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej, gdzie zwiedzały kopalnię złota, Srebrną Górę oraz przede wszystkim Jaskinię Niedźwiedzią w Kletnie.

2011-03-29 23:29

Pokaz magii w wykonaniu uczniów.

W ramach realizacji projektu Comeniusa "Kolory magii" uczniowie zaprezentowali w pełni profesjonalny pokaz magii. Więcej o czarowaniu - już niedługo.

2011-03-25 17:08