Mamy w szkole asystenta Comeniusa.

W naszej szkole pojawiła się nowa nauczycielka. Jest nią pani Bernadette Rönsch, która przez 4 miesiące będzie uczyć naszych uczniów (i nauczycieli) języka angielskiego i niemieckiego. Pani Bernadette będzie pracowała (i poznawała Polskę) w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" – Asystentura Comeniusa, który promuje wyjazdy na praktykę pedagogiczno-zawodową.

2011-03-04 22:30

Zabawa karnawałowa klas 4.

Również klasy 4 wykorzystały czas karnawału do zorganizowania zabawy. Wraz z wychowawczyniami oraz p. Bernadettą uczniowie bawili się świetnie.

2011-03-04 22:26

Galeria "Na piętrze" przedstawia.

Na II piętrze do obejrzenia są również prace uczniów klasy IIIb inspirowane wyjazdem do jaworskiego Multicentrum. Zapraszamy do ich oglądania.

2011-03-04 22:20

Nowe prace w naszych szkolnych galeriach.

W naszych szkolnych galeriach pojawiły się nowe pracy. W galerii "Na piętrze" do obejrzenia są prace uczniów klas I-III, a w galerii " Świat wyobraźni" prace uczniów klas IV-VI. Zapraszamy do ich oglądania.

2011-02-28 20:13

Konkurs wiedzy o Chojnowie.

4 lutego odbył się zorganizowany przez bibliotekę szkolną przy SP 4 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Znam swoje miasto Chojnów". W konkursie wzięli również uczniowie naszej szkoły. W kategorii uczniów klas II-III I miejsce zdobył Jakub Grzela, a miejsce III - Marta Zatwarnicka, Weronika Bielecka i Marta Bodniewicz. W kategorii uczniów klas IV-VI III miejsce zdobyła Samanta Mokrzycka. Uczniami opiekowała się p. Maria Lis. W dniu dzisiejszym odbyło się wręczenie nagród, w którym brał udział burmistrz - p. Jan Serkies. Gratulacje dla nagrodzonych i opiekuna.

2011-02-09 22:22