Zabawa karnawałowa - IIIb.

Kolejna zabawa karnawałowa w szkole. Tym razem bawiła się klasa IIIb.

2011-01-21 18:45

Zajęcia umuzykalniające - Flamenco.

W kolejnych zajęciach z umuzykalniania został dziś zaprezentowany uczniom koncert gorących rytmów flamenco. Była muzyka, taniec i śpiew. I gromkie brawa dla wykonawców.

2011-01-19 23:16

III Festiwal kolęd i pastorałek w Siedliskach.

W sobotę 15 stycznia w Siedliskach odbył się po raz trzeci festiwal kolęd i pastorałek. I podobnie jak w poprzednim roku brali w nim udział uczniowie z naszej szkoły - z sukcesem. III miejsce w kategorii zespołów szkolnych zdobyła grupa Synkopa pod opieką p. Marii Pękali. W kategorii solistów - wyróżnienie zdobyła Weronika Malicka pod opieką p. Grażyny Klucznik. Gratulacje dla wyróżnionych i opiekunów.

2011-01-19 23:15

Zabawy karnawałowe.

Sezon zabaw karnawałowych otwarty. Rozpoczęła go klasa IIa z wychowawcą i opiekunami.

2011-01-19 23:13

Próbny sprawdzian klas VI.

Klasy VI pisały 13 stycznia próbny sprawdzian. Byli obecni prawie wszyscy uczniowie z tych klas. Do właściwego zostały już niecałe 3 miesiące.

2011-01-16 11:34