Wycieczka w góry klasy Va

Klasa Va wraz ze swoją wychowawczynią wybrała się w Sudety.

2014-06-03 22:09

Rajd dzieci z klas I-III

Z okazji klasy I-III wybrały się na tradycyjny, coroczny rajd pieszy. Tym razem trasa wiodła do Goliszowa.

2014-06-02 23:15

KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY "NIEZAPOMINAJKA”

W dniu 22 maja w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczno–Przyrodniczy "Niezapominajka”. Organizatorem konkursu była p. Justyna Dziubak–Sobiechowska. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Konstancja Iwańska, Krystian Jastrzębski, Karolina Kapral i Marta Zatwarnicka. Drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce. Uczniów do konkursu przygotowały p. Izabela Hibner-Majewska i p. Dorota Sienkiewicz.

2014-05-30 21:23

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Klasy IV przygotowujące się do egzaminu na kartę rowerową odbyły dzisiaj ćwiczenia praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. To jeden z ważnych elementów wiedzy niezbędnej do uzyskania tego dokumentu. Ćwiczenia te, jak i pozostałe części zdobywania karty prowadzi p. A. Bielecka.

2014-05-29 21:53

Szkolny Konkurs Ortograficzny.

Reprezentanci klas II i III brali wczoraj udział w Szkolnym Konkursie Ortograficznym. Nad całością czuwała organizatorka - p. M. Spes. Wyniki zostaną podane już wkrótce.

2014-05-29 21:50