dziewczynki z dyplomem

Biegi przełajowe.

W rozegranych dzisiaj Mistrzostwach Powiatu Legnickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych uczniów klas 4-8 uczniowie naszej szkoły zajęli 6 razy pierwsze miejsca i 4 razy drugie.

Klasy 4: dz. 1 chł. 1

Klasy 5: dz. 2 chł. 1

Klasy 6: dz. 2 chł 1

Klasy 7: dz. 1 chł. 2

Klasy 8: dz. 1 chł. 2

Gratulacje dla wszystkich uczestników i opiekunów.

Zdjęcia Bartosz Gębala.

2023-10-03 21:07

wycieczka do kotliny kłodzkiej

Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej.

Wycieczka uczniów do Kotliny Kłodzkiej oraz do Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego w Kudowie Zdroju – Pstrążnej
Zdjęcia Anna Pauch.

2023-10-03 21:04

dzieci z klasy 2a

Dzień Chłopaka w klasie 2a.

Zdjęcia Anna Iwanicka.

2023-10-03 20:55

dzieci na scenie

Festyn Trójki

Korzystając z pięknej pogody i tym samym ciepłego września Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 przy wsparciu nauczycieli i pracowników szkoły zorganizowała festyn szkolny. Przygotowano wiele atrakcji zarówno kulturalnych, sportowych i kulinarnych. Zaszczyciła nas liczna grupa gości. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na scenie występowały uczniowie całymi klasami jak i soliści. Były piosenki, tańce, przedstawienia. Na scenie wystąpiły Słodziaki i Elite prowadzone przez p. Gabrielę Zenka. Na boisku swoje techniczne możliwości zaprezentowała grupa p. Rafała Kaszubowskiego, zawodnicy taekwondo i piłkarze Chojnowianki. Oprócz naszych uczniów wystąpiła również tancerka tańca hinduskiego, która zebrała zasłużone oklaski za swój występ. Zaprezentowano sztukę jogi.
Można było kupić ciepłe pierogi prosto z wody, gofry, kiełbaskę z grilla, smaczne ciasto, napić się kawy, herbaty, soków. Loteria fantowa cieszyła się również dużym zainteresowaniem, podobnie jak kącik taniej książki, punkt malowania twarzy, kącik malucha czy stoisko z maskotkami.
Obok szkoły strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z Jaroszówki zaprezentowali swój wóz bojowy i jego możliwości oraz zaprezentował się oryginalny samochód ze Złombolu.
Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie festynu rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły.
Dziękujemy również wszystkim darczyńcom i sponsorom. Oto oni: Urząd Gminy w Chojnowie, Sklep Wielobranżowy „Kwiaty” Irena Kowalska, sklep MEGA, Bar „Popularny” S.C. Czapscy, Gabinet Kosmetyczny „Cocodecu” – Agnieszka Szczęsna, Innocence SPA – Paulina Machaj, Gabinet kosmetyczny - Lili Brow Bar, Zakład Fryzjerski – Artur Pietruń, Studio Fryzjerskie – Joanna Kijowska, Pizzeria Piccolo Mondo – Stanisława Głogowska, Pizzeria Alvaro – Agnieszka Smoleń, Wytwórnia Lodów Rzemieślniczych – Stanisław Kryszczuk, Salon Fryzjerski „Merlin” Ewelina Bilewicz, Studio Fotograficzne „Fotobijak” – Tadeusz Bijak, Zakład Fryzjerski Męski – Adam Budakiewicz, Instytut Piękna – Angelika Kułacz, Restauracja Zielone Zacisze – Ewelina Hapłyk, Ministerstwo Paznokci – Laura Sypniewska, Sklep Smyk , Sklep Stanley Moda Męska – Zdzisław Bijak, Adam Saja, Szer-Druk – Ewa Rąbkowska, Sklep Warzywny - Izabela i Ireneusz Krzyśków Sklep Iskierka, Zagłębie Lubin, Salon T-Moblile – Marta Roztoczyńska, Sklep u Jana, Canal+ Andrzej Wróbel, Agnieszka Śliwiany, Muzeum Regionalne w Chojnowie, Olsen Bud – Tomasz Gang, Bank Credit Agicole, Hurtownia Mięs i Wędlin Bartek-Bis Bartek Wróblewski, Magdalena Ratman, Jan Wengrzyn, firma Kryszczuk S.K., Krzysztof Roznowski, reklamy Halikowski, Monika Kuczerka, Andrzej Kupczyk, Julian Romaniak, Jakub Czapski.
Zdjęcia Dominika Wieczorek Martyna Wieczorek, Zosia Budakiewicz

2023-09-25 15:26

uczestnicy biegów

Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych.

W piątek odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych dla uczniów klas 4-8. Organizatorem byli nauczyciele wf z naszej szkoły.
Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz podziękowania dla organizatorów.
Zdjęcia Mariusz Nawrocki.

2023-09-23 11:02