Przedstawienie klasy IIIc.

Z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości klasa IIIc pod opieką swojej wychowawczyni zaprezentowała przedstawienie słowno -muzyczne.

2017-11-11 00:26

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2017-11-11 00:24

Odwiedziny u leśników.

Karma dla leśnych zwierząt zbierana w szkole została przekazana leśnikom. Delegacja uczniów wraz z opiekunami: p. Bernardą Borkowską oraz p. Joanną Godecką przekazała ją w Nadleśnictwie Złotoryja. Dzieci miały również okazję zobaczyć miejsca dokarmiania leśnej zwierzyny. Zdjęcia p. Joanna Godecka.

2017-11-09 23:04

Od bajki do bajki.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie uczestniczyli w projekcie „Od bajki do bajki” w następujących działaniach: 1. Warsztaty pisania bajek prowadzone przez Joanną Chmielewską. 2. Spotkaniach Autorskich z: Marianem Pałaszem, Justyną Bednarek, Anną Onichimowską. 3. Konkursie pięknego czytania. 4. Spotkaniu finałowym projektu. 5. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu: Miejska Biblioteka Publiczna. Tekst: Ewa Więcek Zdjęcia: MBP Chojnów

2017-11-09 23:02

śniadanie Daje Moc -kl. IIId.

Przygotowanie akcji „Śniadanie daje moc” w klasie IIId miało dodatkowego pomocnika. Serwowaniem składników śniadania zajmował się jeden ze szkolnych robotów. Na pewno śniadanie smakowało dzięki tej pomocy wyśmienicie. Zdjęcia p. Joanna Godecka.

2017-11-09 23:00