Mały Mistrz – podsumowanie.

W czwartek 22 czerwca tuż przed uroczystym zakończeniem roku szkolnego w klasach III nastąpiło podsumowanie trzyletniej pracy uczniów w ogólnopolskim programie „Mały Mistrz”. Program ten skierowany został do dzieci z klas I-III szkół podstawowych, a jego ideą było propagowanie aktywnej postawy. Podczas oficjalnego zakończenia programu uczniowie otrzymali legitymacje wraz ze zdobytymi odznakami w ciągu całego okresu trwania „Małego Mistrza” oraz wspólnie zagrali ostatni mecz unihokeja. Katarzyna Jędraszczyk

2017-06-29 20:15

Orły Trójki 2017.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w sali chojnowskiego Domu Kultury wręczone zostały również statuetki oraz cenne nagrody rzeczowe dla uczniów szczególnie wyróżniających się w działalności na forum szkoły oraz poza nią. Laureatami tegorocznych Orłów Trójki 2017 zostali: Piotr Suchecki, Marta Krasna, Sara Kułacz i Marceli Kułacz. Gratulacje dla wyróżnionych.

2017-06-25 22:29

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - klasy IV-VI.

Zdjęcia p. Mariusz Nawrocki.

2017-06-25 22:27

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - klasy I-III.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury. Wręczone zostały tam wyróżnienia dla najlepszych uczniów za ich całoroczną pracę, za wzorową zachowanie, wzorową postawę, 100% frekwencję, Orły Trójki oraz wiele innych. Uroczystość zaszczycił Burmistrz Miasta Chojnowa p. Jan Serkies. Nagrody zostały ufundowały przez Radę Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej nr 3 oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych.

2017-06-25 22:25

Klasa IIIc w Jerzmanowicach.

Na przedwakacyjny piknik klasa IIIc ze swoją wychowawczynią została zaproszona do p. Pirogów.

2017-06-25 22:23