Wyróżnienie z Goethe Instytut.

Uczniowie klasy IVa wzięli udział w konkursie Erlebnisreise mit Deutsch (Z niemieckim w drogę) organizowanym przez Goethe Instytut. Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie za udział w konkursie i stworzenie zdjęcia - stopklatki, które nawiązuje do tytułu projektu. Gratulacje! Katarzyna Bartłomiejczyk

2017-06-21 23:17

Konkurs czytelniczy w MBP.

Uczniowie klasy IIIa brali udział w konkursie pięknego czytania organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną i zajęli tam I i III miejsce. Gratulacje.

2017-06-21 22:31

Klasa Ia w Ostaszowie.

Pierwszaki ze swoimi wychowawczyniami odwiedzili Ostaszów, gdzie wzięli udział w warsztatach oferowanych przez gospodarzy.

2017-06-21 22:29

Przedstawienie klasy IVa.

Z okazji zbliżających się wakacji klasa IVa pod opieką swojej wychowawczyni przedstawiła zasady bezpieczeństwa obowiązujące każdego z nas.

2017-06-21 22:27

Warsztaty z pierwszej pomocy.

Szkolenie przeprowadzili ratownicy-strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Jaroszówki. Każdy z uczestników mógł otrzymać dyplom Bardzo Dzielnego Małego Ratownika.

2017-06-21 22:26