przedszkolaki bawią się robotami

Przedszkolaki w szkole.

Odwiedziny przedszkolaków z wychowawczyniami z chojnowskiego Przedszkola Miejskiego nr 3. Zdjęcia Maja Siwka i Martyna Wieczorek

2023-03-14 15:16

dziewczynki z klasy 1a.

Dzień kobiet w klasie 1a.

Zdjęcia Anna Iwanicka.

2023-03-12 16:16

laureaci stypendiady szkolnej

Wyniki konkursu „Stypendiada Wczesnoszkolna”

W grudniu chętni uczniowie klas I-III wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Stypendiada Wczesnoszkolna”. W ramach tego konkursu dla uczniów klas II i III zostały przeprowadzone następujące konkursy: czytelniczy, matematyczny, ortograficzny i plastyczny. Uczniowie klas I wzięli udział w konkursie plastycznym. Po zakończonym konkursie wszystkie prace zostały odesłane do sprawdzenia i po długim oczekiwaniu otrzymaliśmy wyniki. Nasi uczniowie w ogólnopolskim konkursie uzyskali wysokie miejsca. Serdecznie im gratulujemy!

Poniżej przedstawiamy miejsca na podium i wyróżnienia:

Konkurs czytelniczy:

I miejsce : Kalina H. z kl. IIb

III miejsce: Mikołaj H. z klasy IIIa

Wyróżnienia: Amelia L. z kl. IIb, Basia M. z kl. IIIa, Zuzia Sz. Z kl. IIIa

Konkurs ortograficzny:

I miejsce: Kalina H. z kl. IIb oraz Amelia L. z kl. IIb

Konkurs matematyczny:

I miejsce: Alan S. z kl. IIb, Hania K. z kl. IIIa, Mikołaj H. z klasy IIIa

III miejsce: Marcel Dz. Z kl. IIb, Antoni W. z kl. IIIa, Milena S. z kl. IIIa, Wojtek S. z kl. IIIa

Wyróżnienia: Dawid P. z kl. IIa, Franciszek S. z kl. IIa, Kateryna K. z kl. IIb, Filip W. z kl. IIIb, Julia K. z kl. IIIb, Tymoteusz M. z kl. IIIb, Lucyna Sz. Z klasy IIIb, Łukasz B. z kl. IIIa

Konkurs plastyczny:

III miejsce: Franciszek Cz. Z kl. Ia

Wyróżnienie: Maja Rz. z kl. Ib, Klaudia T. z kl. IIb

Uczestnikom wszystkich konkursów gratulujemy i zapraszamy do udziału w tego typu konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Koordynatorzy konkursu: Patrycja Wiśniewska, Katarzyna Jędraszczyk

2023-03-07 21:03

dzieci z konkursu sko

Konkursy matematyczne SKO.

Dzieci z klas pierwszych wzięły udział w konkursach matematycznych w ramach SKO. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody.

Opiekun SKO Anna Iwanicka.

2023-03-05 19:41

zaproszenie na dni otwarte