plecaki dla uczniów

Plecaki dla potrzebujących.

Dzięki pomocy i wsparciu PHU Jan Wengrzyn odwiedziliśmy dzisiaj siedzibę legnickiej Fundacja ESPA gdzie odebraliśmy wypełnione plecaki dla uczniów. Zaraz po feriach zostaną one rozdysponowane wśród uczniów potrzebujących pomocy, w tym uczniów przybyłych z Ukrainy. To duże wsparcie dla tych, którzy zostawili wszystko uciekając przed działaniami wojennymi.
Bardzo dziękujemy Fundacja ESPA i Norbert Palimąka oraz Jan Wengrzyn za przekazaną pomoc. Po feriach planujemy kolejne kontakty.

2023-02-18 20:44

logo zdolnego ślązaka

Nasze uczennice w finale zDolnego Ślązaka.

Z wielką radością przekazujemy informację, że uczennice naszej szkoły - Hanna Stawecka oraz Natasza Susło zakwalifikowały się do Wojewódzkiego finału konkursu zDolny Ślązak z języków obcych: angielskiego oraz języka niemieckiego.
Ogromne brawa i gratulacje dla Was Dziewczyny!

2023-02-10 21:58

uczniowie i nauczyciele przed tablicą z obrazkami

Bezpieczne ferie zimowe w roku szkolnym 2022/2023.

Zbliża się okres ferii zimowych, czas odpoczynku, zabawy i regeneracji sił. W związku z tym, w dniu 8 lutego br. odbyły się spotkania uczniów klas młodszych z pedagogami szkolnymi i p. pielęgniarką na temat zasad korzystania z zimowego wypoczynku. Ważną sprawę przekazała dzieciom p. Bożenka - pielęgniarka, która mówiła o przygotowaniu razem z rodzicami smacznych, kolorowych kanapek, surówek i soków.

Pamiętajmy także o spacerach i mniej czasu spędzajmy przed telewizorem i komputerem. Odkładamy komórkę, a w ręce bierzemy ciekawą książkę.

Miłych, radosnych i bezpiecznych ferii życzą dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły. Czekamy na Was "całych" i zdrowych.

Helenka i Bożenka

2023-02-10 21:52

uczniowie na nartach w jakuszycach

Uczniowie w Jakuszycach.

Nasi uczniowie pod opieką nauczycieli wyjechali na trening narciarski do Jakuszyc, gdzie sprawdzili się w drodze do schroniska Orle.

Podziękowania dla organizatorów.
Zdjęcia Justyna Piróg i Bartosz Gębala.

2023-02-10 21:48

dzieci z kartkami walentynkowymi