Korowód na Dniach Chojnowa.

Korowód na Dniach Chojnowa w obiektywie p. P. Olejnik i E. Jakubowskiej.

2016-06-08 20:04

Prezenty dla klasy Ic.

Uczniowie klasy 1c otrzymali na Dzień Dziecka koszulki z imionami i słodkości. Dziękuję za wsparcie finansowe Panu Pawłowi Malikowi oraz firmie Auto-Malik, a także za ogromne wsparcie Panu Jackowi Bobiowskiemu, dzięki którym uczniowie otrzymali piękne prezenty z okazji ich święta. https://www.facebook.com/Auto-Malik-319710238224292/?fref=ts Patrycja Olejnik

2016-06-08 20:02

Szkolny Festiwal Nauki.

Na zakończenie szkolnych działań związanych z programem "Szkoła z Klasą 2.0" odbyło się dzisiaj podsumowanie wszystkich prac. Pod opieką p. Grażyny Klucznik, która była szkolnym koordynatorem programu zaprezentowali się uczestnicy tych działań czyli uczniowie z klas V i VI. Przedstawiono filmy zrealizowane na potrzeby programu, prezentacje, wystąpili też laureaci szkolnego konkursu piosenki. Podziękowania dla wszystkich uczniów zaangażowanych w projekt, dla ich opiekunów, czyli pań: Izabeli Hibner-Majewskiej, Marty Lewickiej, Agnieszki Bieleckiej i Justyny Piróg oraz dla koordynatorki p. Grażyny Klucznik.

2016-06-06 23:06

Losowanie drużyn na szkolne Euro.

Pod opieką p. Sylwii Kułacz odbyło się dzisiaj losowanie nazw państw i grup do szkolnych rozgrywek Euro. Mecze już jutro.

2016-06-06 23:04

Nasza szkoła na Dniach Chojnowa 2016.

Korowód, występ czirliderek, wręczenie nagród dla najlepszych znawców ortografii, występ grupy Piramida oraz solistów: Lily Rogusz i Piotra Sucheckiego.

2016-06-05 21:43