Pasowanie na czytelnika.

Panie bibliotekarki: Maria Lis i Ewa Więcek z uczniami Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowały dla uczniów klas I przedstawienie połączone z pasowaniem na czytelnika.

2016-03-16 21:22

Konkurs Recytatorski Pegazik.

W Starostwie Powiatowym w Legnicy odbyły się wczoraj Powiatowe Eliminacje XXI Konkursu Recytatorskiego Pegazik 2016. Nasze miasto reprezentowała Karolina Czerniawska z klasy VIa pod opieką p. Małgorzaty Szczepanowskiej. Miło nam zakomunikować, że Karolina zajęła tam I miejsce w kategorii szkół podstawowych i będzie reprezentować nasz powiat w finale wojewódzkim.

2016-03-15 19:11

Wielkanocne zające w kl. Id.

Przed Świętami wykonujemy wiele ciekawych prac plastycznych. Ozdabiamy nimi naszą klasę i szkolny korytarz. Tym razem powstały zające i kurczaki okazałych rozmiarów. Prawda, że pięknie się prezentują? wych. klasy Id - Joanna Godecka

2016-03-15 19:10

Historia odkryć w zakresie fizyki.

Odwiedzili nas dzisiaj uczniowie Gimnazjum nr 1, którzy zaprezentowali uczniom klas V krótkie przedstawienie dotyczące greckiej historii odkryć w zakresie fizyki i chemii. Było nam tym bardziej miło, że w dużej części aktorzy występujący w tej prezentacji to nasi absolwenci.

2016-03-15 19:08

Konkurs ortograficzny klas II i III.

W dniu dzisiejszym odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II i III. Wybrani uczniowie z tych klas pisali dyktanda, które sprawdzały ich wiedzę w tym zakresie. Wyniki już niedługo.

2016-03-15 19:07