Zajęcia z umuzykalniania.

Muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry zaprezentowali w dzisiejszych koncertach dla dzieci muzykę wiosenną.

2016-03-14 19:53

Konkurs wiedzy pożarniczej.

W dniu dzisiejszym odbyły się eliminacje miejsko-gminne XXXIX Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Brali w nich udział reprezentanci naszej szkoły przygotowywani przez p. Helenę Malak-Fotiadis. W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Gracjan Fedak z klasy VIa. Oprócz niego wysokie pozycje zajęli Michał Jaworski i Maciej Mazur. Gratulacje dla uczestników i opiekuna.

2016-03-11 21:08

Dzień Kobiet w klasie IIa.

Chłopcy z klasy IIb przygotowali swoim koleżankom z klasy prezenty z okazji Dnia Kobiet.

2016-03-11 18:30

Dzień Kobiet w klasie Ib.

Z okazji Dnia Kobiet w klasie I b były życzenia, kwiaty i upominki. Punktem kulminacyjnym święta było wyjście do restauracji ,,Niezły Młyn", gdzie zostaliśmy ugoszczeni smacznym poczęstunkiem. Serdeczne podziękowania za zorganizowanie Dnia Kobiet składamy Rodzicom a w szczególności p. Magdzie Magiera i p. Justynie Szapował oraz właścicielowi lokalu „Niezły Młyn" p. Adrianowi Szokaluk. wych. A. Iwanicka

2016-03-09 21:51

Dzień Kobiet w klasie Ia.

W klasie Ia oprócz życzeń składanych przez klasowych „men’ów” były również prezenty dla małych pań.

2016-03-09 21:49