Andrzejki w klasie Id.

Dzieci z klasy Id miały swoją zabawę sali hotelu Max. Na zaproszenie p. Eweliny Suszyńskiej odbyła się prawdziwa zabawa, z migającymi światłami i balonami. Smakowitą pizzę przywiozła dla dzieci p. Julita Socińska. Zdjęcia p. J. Godecka.

2015-11-27 07:57

Andrzejki w klasie Ia.

Zabawa andrzejkowa w klasie Ia.

2015-11-27 07:56

W poszukiwaniu karpia.

Odwiedziny w Spółce Rybackiej w Niedźwiedzicach z siedzibą w Goliszowie. Dnia 25 listopada uczniowie klasy Ia pojechali na wycieczkę do Niedźwiedzic. Odwiedziły Spółkę Rybacką w Niedźwiedzicach z siedzibą w Goliszowie. Najpierw oglądali stawy, a jest ich aż 36. W których rosną karpie i inne ryby. Wigilijny karp rośnie przez 3 lata, a my jemy go tam szybko. Później zwiedzali magazyny z żywymi rybami. Zobaczyli tam nie tylko dorodne karpie, ale też suma, szczupaki i liny. Kolejnym punktem była nowo otwarta przetwórnia w Goliszowie. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone. Oprócz ryb widziały też ptaki: białą czaplę, łyski oraz białego i czarnego łabędzia. Wycieczkę oprowadzał, ciekawie o wszystkim opowiadał i obdarowywał prezes spółki p. Bogusław Więcek, któremu bardzo dziękujemy. Helena Malak-Fotiadis.

2015-11-27 07:54

Zapytanie ofertowe.

W zakładce "zamówienia publiczne" pojawiło się zapytanie ofertowe dotyczące dostawy artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie.

2015-11-25 21:00

Andrzejki w klasie IIa.

Klasa IIa w tym roku rozpoczęła okres zabaw andrzejkowych. Podczas imprezy prócz tańców i śpiewu, był także czas na wróżby. Uczestniczy wróżyli sobie wzajemnie rzucając magicznymi kostkami, kręcąc zaczarowaną butelką, przebijając gorące serca z imionami przyszłych wybranków oraz lejąc wosk przez dziurkę od klucza. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie brali udział w zabawach i w miłych nastrojach zakończyli wspólne świętowanie. Zdjęcia p. K. Jędraszczyk

2015-11-25 18:00