Pierwszy śnieg.

Spadł pierwszy śnieg. Od razu zainteresował wszystkich uczniów i wyciągnął ich na przerwach ze szkoły.

2015-11-23 22:40

Zajęcia Kopciuszka.

Dzieci z klasy Ic próbowały, czy praca Kopciuszka w oddzielaniu popiołu od maku była trudna. Zastosowane materiały zastępcze (trochę większe od bajkowych oryginałów) wcale nie ułatwiły pracy dzieciom. Jednak Kopciuszek miał naprawdę bardzo ciężkie życie… Zdjęcia p. P. Olejnik

2015-11-23 22:39

Dzień Pluszowego Misia.

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniowie z klasy Vb przygotowali dla swoich młodszych koleżanek i kolegów przedstawienie. Były piosenki, czytanie tekstów i wierszyków, zabawy i zgadywanki związane właśnie z misiakami. Całe przedsięwzięcie było samodzielną inicjatywą uczniów tej klasy. Od wszystkich widzów zebrały za to zasłużone brawa. Podziękowania dla pomysłodawców: Wiktorii, Klaudii, Weroniki, Klaudii, Oskara, Kacpra, Kewina i Bartka.

2015-11-19 18:33

Proponujemy warzywa.

Uczniowie klasy IVb tym razem przeprowadzili akcję „Proponujemy warzywa”. Po pierwszej akcji promocyjnej „Proponujemy owoce”, która zakończyła się sukcesem tym razem proponowali właśnie warzywa. Każdy z chętnych mógł otrzymać smaczną przekąskę. Bardzo szybko zniknęły one z pięknie udekorowanych tac. Podziękowania dla klasy za „pyszny” prezent.

2015-11-19 18:30

Zajęcia profilaktyczne dla klas VI.

W szkole odbyły się dzisiaj kolejne zajęcia profilaktyczne. Tym razem objęte nimi były klasy VI. Zajęcia poprowadził p. Dariusz Bełdowski i były poświęcone profilaktyce uzależnieniowej. Zajęcia prowadzone przez p. Dariusza z legnickiego Monaru jak zwykle cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów. Nasi uczniowie zasłużyli również bardzo pozytywną opinię od prowadzącego.

2015-11-18 20:16