Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Przy okazji na zdjęciach można zobaczyć zajęcia kola plastycznego prowadzone przez p. P. Olejnik.

2015-12-03 21:10

Choinka w szkole.

Niedługo do szkoły zawita Mikołaj. Jak zwykle przed jego odwiedzinami pojawia się w szkole choinka. Wczoraj jeszcze rosła w zagajniku u p. Adama, który pozwolił ją nam stamtąd zabrać. P. Zbyszek umocował ją dzisiaj i wreszcie można było ją przyozdabiać. Zajęły się tym dziewczyny z klasy VIa: Karolina, Oriana, Natalia, Aleksandra, Natalia, Marcelina, Oliwia, Laura, Kasia i Dominika. I teraz wygląda pięknie. Zdjęcie w galerii zdjęć.

2015-12-02 20:52

List do św. Mikołaja.

W mikołajkowej atmosferze odbył się konkurs pod nazwą „List do św. Mikołaja”. Uczniowie klas I-III wykonywali prace plastyczne lub literacko-plastyczne związane z tematem, a uczniowie klas IV-VI pisali list do Mikołaja. Rozwiązanie konkursu już niedługo.

2015-12-01 21:03

Wycieczka klasy Ia do muzeum.

1 grudnia klasa Ia uczestniczyła w warsztatach organizowanych przez pracowników chojnowskiego muzeum. Dzieci wykonały piękne ozdoby choinkowe. Ale to nie wszystko. Zwiedziły również stałe ekspozycje słuchając pasjonujących opowieści pana Mariusza. Udało się im zobaczyć organizację nowej wystawy. Zdjęcia i tekst Mirosława Spes.

2015-12-01 21:02

Zajęcia koła plastycznego.

Na zajęciach koła plastycznego dzieci tworzyły ozdoby choinkowe, które będzie można kupić na kiermaszu bożonarodzeniowym. Ogromne podziękowania należą się pani Ewelinie Putyrze, która przygotowała i udostępniła uczniom materiały w postaci gipsowych aniołków. Dzieci miały możliwość zobaczyć jak powstają figury z gipsu, a także ozdabiały anioły według własnych pomysłów. Pani Ewelinie bardzo dziękujemy, a wszystkich zapraszamy na grudniowy kiermasz. Razem możemy więcej! Tekst i zdjęcia p. Patrycja Olejnik.

2015-11-27 19:08