Nowe prace w szkolnych galeriach.

W "Galerii na Piętrze" pojawiły się nowe prace związane ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-11-09 21:57

Wizyta klasy Ib i IIb w Vitbisie.

W ostatnim tygodniu również dzieci z klasy Ib i IIb odwiedziły złotoryjski Vitbis, gdzie oprócz zwiedzania zakładu mogły wziąć udział w warsztatach zdobienia ozdób choinkowych. Prace dzieci i ich mam wyszły naprawdę świetnie. Wychowawcy i uczestniczące w wycieczce mamy przywiozły ze sobą dwa pudła wytworów ich dzieci. Po „ciężkiej” pracy dzieci zrobiły sobie piknik, korzystając z pięknej pogody. Zdjęcia - p. A. Czarna i p. A. Sandulska.

2015-11-09 21:54

Śniadanie daje moc.

Już po raz piąty uczniowie z klas I-III naszej szkoły biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. Najważniejsze cele programu to zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka oraz przyczynianie się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce poprzez edukację oraz promocję prawidłowego żywienia. Przy współudziale rodziców i wychowawców każdy uczeń z tych klas ma możliwość wspólnego przygotowania oraz spożycia drugiego śniadania. Nad całością akcji czuwała szkolna koordynatorka – p. Helena Malak-Fotiadis.

2015-11-06 19:36

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-11-06 19:34

Spotkanie z twórczością Marii Konopnickiej.

Klasy I zostały dzisiaj zaproszone przez bibliotekarkę – p. Marię Lis oraz dzieci z Koła Przyjaciół Biblioteki na spotkanie z twórczością naszej patronki Marii Konopnickiej. Było też spotkanie z samą Marią Konopnicką. Pierwszaki usłyszały wiersze i zobaczyły inscenizację paru utworów poetki. Aktorzy otrzymali zasłużone brawa od widzów.

2015-11-04 21:59