Listy do Mikołaja.

W tym roku szkolnym, już kolejny raz biblioteka szkolna zorganizowała konkurs „List do świętego Mikołaja”. Zadaniem uczestników konkursu było narysowanie lub napisanie listu do Mikołaja. Konkurs adresowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły. Wpłynęło 38 uroczych listów. Z ich treści dowiedzieliśmy się, że w naszej szkole uczą się same grzeczne i nawet skromne dzieci. Prace konkursowe, które zostały złożone w bibliotece szkolnej zostały ocenione i wyłoniono zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych. Poniżej prezentujemy listę laureatów konkursu. Klasy I I miejsce Daria Rudzik kl. 1b II miejsce Szymon Stępień kl. 1b Antonina Myszograj kl. 1b III miejsce Amelia Filipczak kl.1a Anna Łagowska kl. 1a Klasy II I miejsce Julita Grzesiak kl.2a Kalina Hubiak kl. 2b Weronika Bauch kl. 2a II miejsce Bianka Hallikowska kl. 2b III miejsce Alan Suchecki kl. 2b Amelia Lenda kl. 2b Klasy III II miejsce Zuzanna Szlęk kl. 3a III miejsce Iga Adamkiewicz kl. 3a Oliwier Miller kl. 3b Klasy IV- VIII Wyróżnienie Klaudia Michalewicz kl. Vb Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy! Wręczenie nagród nastąpi w najbliższym czasie. Organizatorem konkursu „ Lis do św. Mikołaja” były p. Ewa Więcek, p. Katarzyna Jędraszczyk i p. Ewa Wołoszyn Zapraszamy za rok!!! P.S. Mikołaj z nagrodami na pewno odwiedzi finalistów. Zatem do zobaczenia.

2022-12-09 20:51

Próbny egzamin klas ósmych.

Dzień pierwszy - język polski.

2022-12-06 21:00

Choinka w szkole.

A teraz czekamy na Mikołaja...

2022-12-05 21:09