Już są...

Wczoraj otrzymaliśmy od kuriera a dzisiaj zostały już rozdysponowane po klasach 1-3 oczyszczacze powietrza wysłane z LIDLa w ramach akcji z talenciakami. Dzisiaj dotrą jeszcze zapasowe 4 komplety filtrów. Przy nie najlepszej czystości powietrza na zewnątrz będą spełniały swoją rolę w salach lekcyjnych. Otrzymaliśmy 6 takich urządzeń. Zapotrzebowanie na nie jest jednak większe.

2022-11-30 14:06

Podziękowania.

Z okazji dzisiejszego zwieńczenia obchodów 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie składam serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji tak ważnego dla naszej społeczności święta. Podziękowania kieruję do nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców, uczniów, absolwentów oraz wszystkich darczyńców i przyjaciół szkoły. Bez Was nie byłoby możliwe tak godne uczczenie tej uroczystości. Dziękuję. Mariusz Szklarz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie.

2022-11-25 21:01

Andrzejki w szkole.

Szkolne Andrzejki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Zdjęcia Dominika Wieczorek i Zosia Budakiewicz

2022-11-21 21:12

Program profilaktyczny Cukierki.

W dniach 14, 15 listopada 2022 r. dzieci klas 3a i 3b były współrealizatorami 4 godzinnego Programu Profilaktycznego Cukierki opartego na bajce profilaktycznej Agnieszki Grzelak. Program realizowany jest przez Fundację Homo-Homini we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Cukierki uczą , co dzieci mogą zrobić, aby było mniej ofiar substancji psychoaktywnych- np. dbać o włączenie do zabaw dzieci stojących na boku, nieśmiałych, uczą że dziecko ma prawo do dystansu i ostrożności wobec nieznajomych dorosłych. Celem programu m. innymi jest rozwijanie u uczniów postawy szacunku i zaufania w stosunku do personelu pedagogicznego i technicznego jako osób mających udzielać wsparcia w problemach wydarzających się na terenie szkoły. Program prowadziła doświadczona terapeutka, od wielu lat współpracująca z naszą szkołą P. Krystyna Kuźmiak. Drodzy Rodzice porozmawiajcie o zrealizowanym programie z dziećmi. Wasze pociechy pozyskały ważną wiedzę, ale również dobrze się bawiły. Bożena Zawadzka i Helena Malak-Fotiadis. Zdjęcia Bożena Zawadzka.

2022-11-15 20:48

Uczniowie zakwalifikowani do dalszego etapu zDolnego Ślązaka.

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do kolejnego, powiatowego etapu konkursu zDolny Ślązak z języka polskiego, języków obcych i historii, który odbędzie się w styczniu. Z języka polskiego do etapu powiatowego zakwalifikowała się Natalia Błaszczyk, z języka angielskiego do kolejnego etapu przeszli Arkadiusz Pura, Hanna Stawecka i Majka Szymczak. Z języka niemieckiego Natasza Susło, Natalia Kuczerka i Wiktoria Noga. Z historii Mateusz Chylak i Franciszek Olszewski. Gratulacje

2022-11-15 15:23