Nasze pierwszaki.

W galerii zdjęć pojawiły się nowe zdjęcia przedstawiające nasze pierwsze klasy.

2015-09-22 21:27

Zbiórka makulatury.

Zbiórka makulatury i plastikowych zakrętek ma u nas już dosyć długą tradycję. Zbieraliśmy w poprzednich latach dla dzieci na zakup potrzebnego im sprzętu czy ich rehabilitację. W tym roku nadal prowadzona jest zbiórka tego typu materiałów. Akcję prowadzi p. Katarzyna, która jest osobą potrafiącą również zachęcić dzieci do pomocy innym. Klasa Vb pomagała wynosić zgromadzoną makulaturę i zakrętki, które zostały następnie załadowane na busa i sprzedane.

2015-09-22 21:24

Wycieczka klasy IIa i IIc.

W dniu 21.09.2015 r. uczniowie klasy II a i II c wybrali się na wycieczkę do Borówek. Wśród licznych atrakcji, tego dnia na dzieci czekały: warsztaty robienia pieroga litewskiego, spacer po gospodarstwie agroturystycznym, zajęcia sportowe oraz ognisko. Wszyscy zadowoleni z drobnymi upominkami powrócili do domów. Katarzyna Jędraszczyk

2015-09-22 21:23

Sprzątanie Świata.

W ostatni piątek nasi uczniowie z klas starszych oraz dzieci ze świetlicy wzięły udział w corocznej akcji „Sprzątanie Świata”. Każda z grup miała wyznaczone rewiry, którymi zajęła się z tej okazji.

2015-09-21 20:14

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO NAUCZYCIELA WYCHOWAWCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Nazwa i adres jednostki: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej ul. Kościuszki 30, 59-225 Chojnów Wymiar zatrudnienia: 1 etat nauczyciela wychowawcy w świetlicy szkolnej Umowa o pracę na czas określony na rok szkolny 2015/2016 do 30.06.2016r. Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania: * Zarejestrowana jest w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chojnowie * Zamieszkała na terenie Chojnowa Wymagania niezbędne: * posiada obywatelstwo polskie, * posiada wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, * spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu nauczyciela, * posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, * nie była karana za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne, * przestrzega podstawowych zasad moralnych. Wymagane dokumenty: * List motywacyjny CV z opisem przebiegu pracy zawodowej, * Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, * Kserokopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej, * Kserokopia dokumentu potwierdzającego tożsamość – dowód osobisty, * Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, * Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywanie pracy na stanowisku nauczyciela, * Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko nauczyciela wychowawcy w świetlicy szkolnej * Zaświadczenie z Powiatowego Urzędu Pracy o rejestracji Termin i miejsce składania dokumentów: 1. Dokumenty należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 3 ul. Kościuszki 30 w Chojnowie do dnia 28 września 2015 r. do godz. 10.00. 2. Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: „Nabór na stanowisko nauczyciela wychowawcy w świetlicy szkolnej.” 3. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane. 4. Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu naboru, zostaną poinformowane telefonicznie. 5. Informacja o wynikach naboru zostanie opublikowana na stronie BIP szkoły, 6. Dokumenty osób niezakwalifikowanych na ww. stanowisko można odbierać do dnia 09.10.2015 r. (dokumenty nieodebrane zostaną komisyjnie zniszczone)

2015-09-21 16:22