Wycieczka klasy Ia.

Wykorzystując piękną pogodę klasa Ia ze swoją wychowawczynią, p. pedagog i niektórymi rodzicami odwiedziła wioskę indiańską w Ostaszowie.

2015-10-02 20:16

Wybory do samorządu.

Samorząd uczniowski pod opieką p. Agnieszki Bieleckiej zorganizował dzisiaj wybory do prezydium tego najważniejszego uczniowskiego przedstawicielstwa. Wyniki: Oskar Wyrwał - 88 głosów, Natalia Kamińska - 77 głosów, Gracjan Fedak - 74 głosy, Oriana Kulpińska - 68 głosów, Kacper Rogowski - 66 głosów, Julia Woronowicz - 58 głosów, Konrad Słoński - 56 głosów, Jakub Deptuch - 48 głosów, Gabrysia Gierasimczyk - 46 głosów, Gabriel Kondziołka - 41 głosów, Marcin Kozioł - 38 głosów. 5 osób z nawiększą liczbą głosów zostaje przedstawicielami uczniów i tworzy prezydium samorządu uczniowskiego.

2015-10-01 22:01

Nowe prace w szkolnych galeriach.

Nasi szkolni artyści nie próżnują. W obu galeriach pojawiły się nowe, ciekawe prace.

2015-10-01 21:59

Dzień Chłopaka w klasie IIa.

Klasa IIa Dzień Chłopca świętowała podczas popołudniowej dyskoteki. Wśród tańców i śpiewów, były liczne konkurencje dla chłopców, w których zdobywali oni różne tytuły. Zabawa przebiegła w miłej atmosferze i wszyscy zadowoleni zakończyli wspólne świętowanie.

2015-10-01 21:57

Wycieczka klas III.

Klasy III ze swoimi wychowawczyniami oraz p. pedagog odwiedziły dzisiaj Ranczo Grapa k. Nowych Łąk. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją sprawność fizyczną na obiektach ośrodka oraz zobaczyć i dotknąć zwierząt żyjących na ranczo.

2015-09-30 17:54