Dzień Chłopaka w klasie Ia.

Z okazji Dnia Chłopaka męska część klasy Ia otrzymała dzisiaj super prezenty. Każdy z chłopaków z tej klasy otrzymał kubek ze swoim imieniem oraz rysunkami Skippera, Rico, Kowalskiego i Szeregowego czyli Pingwinów z Madagaskaru.

2015-09-30 17:51

Protokół z przeprowadzonego naboru na stanowisko nauczyciela wychowawcy świetlicy w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie z dnia 29 września 2015 r.

W dniu 21 września 2015 r. zgodnie z regulaminem naboru na wolne stanowisko pracy zastała podana do wiadomości publicznej informacja o wszczęciu procedury rekrutacji na stanowisko: nauczyciel wychowawca świetlicy. Dodatkowo informacja została przekazana do Powiatowego Urzędu Pracy w Chojnowie. Komisja Rekrutacyjna, powołana przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie w składzie: 1. Mariusz Szklarz – przewodniczący komisji 2. Grażyna Klucznik – wiceprzewodnicząca komisji 3. Helena Malak-Fotiadis – członek komisji 4. Anna Iwanicka – członek komisji po przeprowadzeniu postępowania konkursowego stwierdza, że: 1. Do postępowania konkursowego swoje aplikacje złożyło 2 kandydatów. 2. Po przeprowadzeniu analizy formalnej komisja zakwalifikowała 1 kandydata, który został powiadomiony telefonicznie o zakwalifikowaniu do drugiego etapu oraz o miejscu i terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. 3. Rozmowa kwalifikacyjna polegała na zadaniu kandydatowi pytań związanych ze stanowiskiem pracy, na który prowadzony jest nabór. Kandydat uzyskał następującą liczbę punktów 1. Magdalena Książek - 67 pkt Podpisy członków komisji: 1. Mariusz Szklarz 2. Grażyna Klucznik 3. Helena Malak-Fotiadis 4. Anna Iwanicka Chojnów, dn. 29 września 2015 r.

2015-09-29 15:39

Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu.

Uczniów klas III odwiedziła dzisiaj Wędrująca Akademia Bezpiecznego Internetu. Pani Magdalena Falkowska-Ceran oraz pani Alicja Bar z fundacji kulturaonline.pl przeprowadziły z uczniami zajęcia związane z nauką postaw związanych z dbaniem o własne bezpieczeństwo w sieci. Informacja na facebooku: https://www.facebook.com/AmbasadorzyBezpiecznegoInternetu

2015-09-28 21:33

Nowe prace w szkolnych galeriach.

Pojawiły się nowe prace w szkolnych galeriach. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-09-25 20:43

Wybory do samorządu uczniowskiego.

Rozpoczęła się kampania wyborcza związana z wyborami do samorządu uczniowskiego. Na tablicy ogłoszeń samorządu znalazły się plakaty kandydatów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

2015-09-25 20:41