Kolejny medal. Tym razem srebrny.

Wczoraj chwaliliśmy się brązowym medalem Michała Bieleckiego. Dzisiaj kolejna dobra wiadomość. Na tym samym turnieju w Chróścinie koło Opola Kuba Rzeźnikiewicz w tej samej konkurencji zajął 2 miejsce i został nagrodzony srebrnym medalem. Gratulacje dla Kuby. Życzymy kolejnych sukcesów.

2022-11-15 15:18

Nowy mistrz taekwondo.

W rozegranych w ostatni weekend Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim w Chróścinie koło Opola nasz uczeń klasy 4a Michał Bielecki zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulacje dla młodego mistrza i życzenia kolejnych sukcesów.

2022-11-14 20:52

Narodowe Święto Niepodległości.

Choć właściwy termin obchodów tego święta przypada jutro, to już dzisiaj uczniowie klasy 5b pod kierunkiem wychowawczyni p. Agnieszki Bieleckiej wraz ze szkolnym chórem oraz werblistami pod opieką p. Tomasza Susmęda przygotowali akademię z tej okazji. Akademia połączona była z wchodzącą już w szkolną tradycję akcją Szkoła do hymnu", czyli wspólnym odśpiewaniem przez wszystkich uczniów i pracowników szkoły naszego hymnu z okazji tego święta. Podziękowania dla wszystkich uczniów za godną postawę podczas śpiewania hymnu oraz organizatorów i wykonawców akademii. Zdjęcia Szymon Karpiński

2022-11-10 13:17

Poznaj Polskę! Dzień trzeci!

Dzisiaj Międzyzdroje - Oceanarium, molo, spacer po plaży. Wolin - gry i zabawy plenerowe w Osadzie Słowian i Wikingów! Wszystko co dobre szybko się kończy, pora wracać. Marta Lewicka-Kościk

2022-11-10 13:14

Śniadanie daje moc.

"Śniadanie daje moc" - to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas 1-3 szķół podstawowych. Polega on na zorganizowaniu w klasie wspólnego, zdrowego śniadania. W większości klas ucz. sami tworzą kolorowe kanapki z przyniesionych z domu produktów. Dziękujemy Wychowawcom i Rodzicom w organizacji tego dnia. Bożena Zawadzka. Helena Malak-Fotiadis Zdjęcia Bożena Zawadzka.

2022-11-09 20:51