Dzień Kobiet w Ia.

W klasie Ia uroczyście obchodzono „Dzień Kobiet”. Dziewczynki w tym szczególnym dla nich dniu wzięły udział w zabawach przygotowanych przez kolegów z klasy, a także otrzymały od nich drobne upominki oraz piękne portrety.

2015-03-09 19:11

Dni Otwarte - cz. III

Dzisiaj odwiedziły nas przedszkolaki z Przedszkola nr 1. Podziękowania dla organizatorów, opiekunów grup oraz uczniów za program przygotowany dla przedszkolaków.

2015-03-06 21:15

Drugie odwiedziny w ramach Dni Otwartych.

Wizyta przedszkolaków z Ochronki Sióstr Służebniczek i Niepublicznego Przedszkola Skrzat.

2015-03-05 22:58

Odwiedziny przedszkolaków.

Naszą szkołę odwiedziły dzisiaj dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3. Przygotowano dla nich program artystyczny oraz zwiedzanie szkoły. Dzieci zobaczyły występy naszych grup artystycznych i sportowych, wzięły udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach.

2015-03-04 21:32

Dni Otwarte w SP 3 Chojnów

Zapraszamy na Dni Otwarte w szkole. Szczególnie gorąco zapraszamy chojnowskich przedszkolaków z wychowawcami oraz rodzicami. W środę od 9.30 będziemy gościć dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3, w czwartek od 10.00 z Ochronki Sióstr Służebniczek i Niepublicznego Przedszkola Skrzat, a w piątek od godziny 10.15 dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1. ZAPRASZAMY.

2015-03-02 23:20