Prymusi 2015

W dniu dzisiejszym na spotkaniu klas IV-VI zostały wręczone nagrody za najlepsze wyniki w nauce zakończenie I semestru roku 2014/2015. Najlepsi uczniowie, którzy osiągnęli średnią powyżej 4,75 otrzymali pamiątkowe medale prymusa. Ci najlepsi, którzy osiągnęli średnią ocen 5,0 i powyżej otrzymali dodatkowo słodkie upominki ufundowane przez radę rodziców. Nagrody te otrzymało 21 uczniów z tych klas. Dodatkowo wręczone zostały nagrody dla uczniów za konkurs „List do Mikołaja” oraz Konkurs Recytatorski „Znam utwory Marii Konopnickiej”. Gratulacje dla najlepszych oraz podziękowania za ufundowanie nagród. Apel poprowadzili uczniowie z samorządu uczniowskiego.

2015-02-05 10:48

Zabawa karnawałowa klas I-III

Dzieci z klas I-III miały wczoraj swoją zabawę karnawałową. W gościnnych progach Gimnazjum nr 2, dzieci pod opieką swoich wychowawczyń oraz rodziców bawiły się w rytmach piosenek granych przez zespół muzyczny. Zabawę zafundowała im rada rodziców w ramach nagrody za zakończenie I semestru roku szkolnego 2014/2015. Podziękowania dla rady rodziców za prezent oraz dla Gimnazjum nr 2 za użyczenie sali.

2015-02-05 10:35

Podsumowanie I semestru w klasie IA.

W ostatni dzień przed feriami w klasie Ia nastąpiło uroczyste podsumowanie I semestru nauki. Wszyscy uczniowie zostali odznaczeni medalami i otrzymali nagrody za swoje poszczególne osiągnięcia. Uroczystość ta przebiegła w miłej i radosnej atmosferze. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

2015-01-19 21:12

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Są to "Obrazki zimowe", "Smoki i smoczki", "Kompozycje", "Akwarium" i inne. Zapraszamy do ich oglądania.

2015-01-16 19:32

Dzień Babci i Dziadka.

Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka uczniowie klasy IIa ze swoją wychowawczynią oraz rodzicami dzieci zaprosili swoich seniorów na przygotowaną dla nich uroczystość. Uczniowie zaprezentowali im przedstawienie na motywach baśni J. Ch. Andersena o choince, przygotowali specjalne prezenty oraz zaprosili na słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie nagrodzili swoich najmłodszych gromkimi brawami, uściskami i uśmiechami, które pojawiły się na ich twarzach. I to było chyba najpiękniejsze podziękowanie.

2015-01-15 21:54