Przedstawienie o choince.

Klasa IIa pod opieką swojej wychowawczyni p. B. Kruk oraz p. M. Burzmińskiej zaprezentowała dzisiaj uczniom klas młodszych piękne przedstawienie o choince na motywach baśni J.H. Andersena. Dzieci opowiadały o losach choinki oraz odwiedzających ją zwierzątek. Dzieci świetnie recytowały teksty, pięknie śpiewały. Zebrały za to zasłużone brawa.

2014-12-17 21:29

Próbny sprawdzian klas VI.

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy z planowanych próbny sprawdzian klas VI. Był on przeprowadzony w nowej, obowiązującej od tego roku szkolnego formule. Sprawdza on wiedzę z jęzka polskiego, matematyki i języka obcego - w naszym przypadku angielskiego. Uczniowie otrzymują nowe arkusze sprawdzające i karty odpowiedzi różniące się od ubiegłorocznych swoją konstrukcją oraz możliwościami wyboru. Wyniki tego próbnego sprawdzianu będą znane już niedługo. Kolejny, próbny sprawdzian - 8 stycznia.

2014-12-17 21:27

List do Mikołaja.

Ogłoszony przez panie z biblioteki konkurs "List do Mikołaja" spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów. Zgromadzono piękne i mądre listy, które zostały pokazane na wystawie w bibliotece. Wręczenie nagród - w styczniu.

2014-12-17 21:25

Jasełka 2014.

Tradycyjnie, w okresie przedświątecznym organizowane są szkolne jasełka. Podobnie było w tym roku. Kolorowe przedstawienie z dużą ilością występujących, tańczących i śpiewających postaci mogli zobaczyć wszyscy nasi uczniowie, nauczyciele i część rodziców. Nad sprawną organizacją czuwała s. Emanuela, której pomagały panie: Maria Lis, Maria Pękala oraz rodzice. Podziękowania dla występujących dzieci oraz organizatorów.

2014-12-16 18:46

Medale za turniej tenisa.

W dniu dzisiejszym wręczone zostały medale, dyplomy i nagrody rzeczowe za organizowany na początku grudnia Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Nad całością - organizacją i wręczaniem nagród czuwała p. Sylwia Kułacz. Gratulacje dla zwycięzców.

2014-12-16 18:44