Przedstawienie z okazji Święta Niepodleglości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości klasa IIIb pod opieką swojej wychowawczyni zaprezentowała uczniom klas I-III przedstawienie składające się z pieśni, wierszy i scenek. Uroczyście ubrani uczniowie świetnie spełnili swoje zadanie. Przy okazji tej uroczystości zostały również wręczone upominki dla uczniów przystępujących do SKO oraz nagrody dla uczniów klas II i III za konkurs ortograficzny.

2014-11-12 21:22

Śniadanie daje moc.

Nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji "Śniadanie daje moc". Opiekę nad akcją przejęła p. H. Malak-Fotiadis, która koordynowała ją w całej szkole. Uczniowie pod opieką swoich wychowawczyń przygotowali pięknie przystrojone stoły, na których pojawiły się owoce, warzywa, pieczywo, soczki, mleko. Każdy z naszych uczniów otrzymał również śniadaniówkę, które otrzymaliśmy za udział w akcji "Po pierwsze drugie śniadanie", którą organizowała firma Kubuś.

2014-11-08 20:01

MasterChef w klasie Va.

Uczniowie klasy Va pod opieką swojej wychowawczyni p. J. Piróg oraz p. M. Lewickiej zorganizowali MasterChef'a. Uczniowie musieli w ciągu 20 min. przygotować swoją ulubioną kanapkę oraz zaprezentować ją w języku angielskim. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani do lekcji. W nagrodę wszyscy uczestnicy szkolnego programu Masterchef otrzymali angielski certyfikat Pierwszego Master Szefa Szkolnej Kanapki.

2014-11-08 19:58

Odwiedziny uczniów z Gimnazjum nr 2.

Klasę VIa odwiedzili uczniowie z opiekunami z Gimnazjum nr 2. Przygotowali dla naszych szóstoklasistów warsztaty literacko-historyczne związane z odzyskaniem niepodległości przez Polskę. Podziękowania za świetną lekcję - dla opiekunów i uczniów z gimnazjum (w tym naszych absolwentek).

2014-11-08 19:55

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

2014-11-08 19:54