Dzieci ze świetlicy.

Z okazji Święta Zmarłych oraz zbliżającego się Dnia Niepodległości dzieci ze świetlicy szkolnej pod opieką pań Joanny Trajewskiej i Urszuli Bisiorek w dniach 4 i 5 listopada odwiedziły Miejsca Pamięci Narodowej na terenie Chojnowa, zapaliły światełka i złożyły hołd poległym w czasie Drugiej Wojny Światowej.

2014-11-07 22:47

Modele Układu Słonecznego.

Uczniowie klas VI przygotowali modele Układu Słonecznego. Zadanie z przyrody zrealizowali z pomysłowością i zaangażowaniem. Efekty są naprawdę interesujące. Część z tych modeli zostało przekazanych do klas młodszych jako ciekawe pomoce dydaktyczne.

2014-11-05 19:16

Sałatki w klasie Ic

W klasie Ic zapachniało dzisiaj owocowo-cytrusowo. Dzieci pod opieką swojej wychowawczyni robiły sałatki owocowe. Wszyscy pięknie ubrani w fartuszki, z zachowaniem zasad HACCP :) kroili i mieszali owoce. Sałatki wyszły znakomite i smakowite.

2014-11-03 18:57

Wyjazd klasy IIIa do teatru.

30 października klasa IIIa była w Legnicy na spektaklu „Niekończąca się opowieść”. Zachwycone dzieci obejrzały historię krainy Fantazjany i śmiały się z baśniowych stworów. Przeżyliśmy trochę radości, trochę smutku i trochę strachu i szczęśliwi wróciliśmy do domu.

2014-10-31 18:28

Jesień w klasie IIIa

W klasie IIIa dzieci wykonywały prace plastyczne związane z jesienią.

2014-10-31 18:25