Akcja "Kasztany"

W dniu wczorajszym zostały odebrane ze szkoły kasztany, które zbierali nasi uczniowie. Nad akcją czuwali wychowawcy klas oraz p. Katarzyna. Dzięki pomocy wszystkich udało się zebrać ponad 340 kg kasztanów. Zostaną one wykorzystane w przemyśle kosmetycznym i chemicznym, a otrzymane pieniądze zostaną przeznaczone na unowocześnienie szatni.

2014-10-10 01:02

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dzisiaj odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

2014-10-10 00:58

Nasi mistrzowie.

Ostatnie dni przyniosły bardzo dobre wyniki naszych uczniów w sportach. Hania Konarzewska zajęła II miejsce w chojnowskim Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Rowerach MTB Dziewcząt. W zespole jechała również Milena Dąbrowska. Nasz zespół zajął na zawodach dobre, VI miejsce. Kuba Grzela - w swojej koronnej konkurencji - Grappling zajął III miejsce w XVIII MIstrzostwach Polskiej Akademii Ju-Jitsu w Zielonej Górze. Gratulacje dla laureatów.

2014-10-10 00:57

Zajęcia z umuzykalnienia.

W dniu dzisiejszym odbyły się w naszej szkole pierwsze koncerty zorganizowane przez muzyków Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry. Występy pod nazwą "Puk, stuk, plum - czyli z czego stworzona jest muzyka" cieszył się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Brali oni również udział w tworzeniu muzyki,

2014-10-01 21:50

Dyskoteka klas IV-VI

Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla klas IV-VI.

2014-10-01 21:48