Wycieczka klasy IIIb.

Dnia 13 października br. uczniowie klasy IIIb pod opieką wychowawczyni i rodziców udali się na wycieczkę do Baszty Tkaczy. Podziwialiśmy tam piękne gobeliny i z tarasu widokowego panoramę Chojnowa. Później poszliśmy pod pomnik Tkacza znajdujący się w Rynku. Następnie obejrzeliśmy mury obronne miasta. Wycieczka była udana. Anna Iwanicka - wych. klasy IIIb

2014-10-13 21:13

Wycieczka klas IVb.

Klasa IVb ze swoją wychowawczynią wybrała się na pieszą wycieczkę do Białej.

2014-10-12 16:57

Sztafetowe Biegi Przełajowe.

W piątek 10 pażdziernika przy pięknej pogodzie, na zielonym boisku przy MOKSiR odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe klas III-VI Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa. Poszczególne klasy były reprezentowane przez 6 osobowe drużyny dziewcząt i 6 osobowe drużyny chłopców. Rywalizacja była bardzo zacięta. W niektórych wyścigach o miejscach decydowały centymetry. Najważniejsze, że przebiegały w sportowej rywalizacji. Dla najlepszych czekały puchary wręczane przez burmistrza i organizatorów.

2014-10-11 02:11

Rocznica Powstania Warszawskiego

Z okazji 70-tej rocznicy wybuchu i przebiegu Powstania Warszawskiego w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Klasy IV-VI odświętnie przebrane wysłuchały i wzięły czynny udział w upamiętnieniu bohaterów tych czasów. Były wiersze, relacje i wspólne śpiewanie piosenek.

2014-10-10 01:04

Intermache i jabłka.

Dzięki świetnemu pomysłowi sklepu Intermarche została dziś przeprowadzona przez pracowników właśnie tego sklepu akcja, która polegała na rozdawaniu przy wejściu do szkoły wszystkim uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły jabłek. Smaczne jabłka dość szybko znikały z dużej skrzyni, w której było koło 300 kg tych owoców. Oprócz porcji witamin jabłka spowodowały jeszcze jeden ważny efekt - na twarzach obdarowanych pojawiał się zawsze uśmiech. Podziękowania dla kierownictwa i pracowników sklepu Intermarche.

2014-10-10 01:03