Szkolny Konkurs Ortograficzny.

Pani Małgorzata Szczepanowska przeprowadziła dzisiaj II etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas IV-VI. Wyniki już wkrótce.

2014-06-16 20:20

Piknik klasowy.

W dniu 13 czerwca 2014 r. klasa VIb wraz z wychowawczynią p. Dorotą Sienkiewicz i opiekunem p. Kamilą Sławińską pojechała na wycieczkę na ranczo "Grapa" w miejscowości Nowe Łąki k. Pielgrzymki. Pogoda nam dopisała. Miło spędziliśmy czas na zabawie i przy grillowaniu. Atrakcją była również możliwość przebywania wśród zwierząt i dokarmiania ich. Dorota Sienkiewicz

2014-06-16 20:19

Egzamin na kartę rowerową.

W ostani piątek uczniowie klas IV zdawali egzamin na kartę rowerową. Uczniów do egzaminu przez cały rok przygotowywała p. A. Bielecka, która corocznie zajmuje się tym pierwszym prawem jazdy dla uczniów. Po części teoretycznej uczniowie pod czujnym okiem policjanta z wydziału ruchu drogowego pokonywali krótką trasę rowerową.

2014-06-14 22:18

Piknik pod Bocianem.

W tym roku w konkursie Bocian i jego przyjaciele organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci udział wzięły klasy pierwsze oraz dzieci ze świetlicy szkolnej. Laureatami konkursu są: Burzmińska Kinga z klasy IIb Musiał Jagoda z klasy Ia Kuczyńska Karolina z klasy Ia Wręczenie nagród odbyło się 12.06. w Niedźwiedzicach. Organizatorzy przygotowali dla dzieci wiele atrakcji: dmuchane zamki, pokazy ratownictwa, pokazy pożarnicze i inne. Szczególną atrakcję stanowił Kubuś Puchatek, z którym dzieci chętnie się fotografowały. Wszyscy wspaniale się bawili. Urszula Bisiorek

2014-06-14 22:16

Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2014

Jest to akcja zaplanowana przez Komendę Główną Policji na 14 czerwca 2014 r. (sobota) o godz. 16.00. Zatrzymajmy się przez chwilę, połóżmy prawą dłoń na sercu i przez 60 sekund wybijajmy wspólnie jego rytm. Rytm „Wolnych serc”. Serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serc pięknych, zdrowych, silnych i pomocnych innym. Serc pokoleń. Serc ludzi, którzy mogą różnić się od siebie, ale potrafią działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniem i przemocą. Zapraszam do tego gestu dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli naszej szkoły oraz wszystkich odpowiedzialnych, by zjednoczyli się w trosce o to, aby narkotyki, alkohol i przemoc nie odbierały wolności życia. Pedagog szkolny.

2014-06-13 10:01