Konkurs matematyczno-przyrodniczy.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy pod nazwą "Przyroda i matematyka - moje pasje". Wzięły w nim udział reprezentacje V klas ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotoryi, Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie oraz naszej szkoły. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Różnice pomiędzy drużynami, które rozwiązywały zadania matematyczne i przyrodnicze wynosiła parę punktów, co świadczy o bardzo wysokim poziomie wiedzy uczestników. Ostatecznie I miejsce zajęła reprezentacja SP4, II miejsce - SP3 i III miejsce - SP1. Gratulacje dla uczestników i podziękowania dla pań: Izabeli Hibner-Majewskiej i Doroty Sienkiewicz za sprawną organizację.

2014-05-07 19:18

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja również klasa IIIa pod opieką swojej wychowawczyni p. M. Pękali zaprezentowała klasom młodszym przedstawienie o wydarzeniach z roku 1791.

2014-05-05 23:55

MIędzyszkolny Konkurs Mitologiczny.

W dniu dzisiejszym odbył się kolejny, już XII Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny Klas V. Reprezentacje klas V z naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotoryi oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie zmagały się z ciekawą wiedzą dotyczącą starożytnej Grecji i Rzymu. W wyniku zaciętej walki I miejsce zajęła drużyna z klasy Va z naszej szkoły, II miejsce - II drużyna z klasy Va, III miejce - III drużyna klasy Va, IV miejsce - drużyna z SP1 Złotoryja, V miejsce - drużyna z SP4 Chojnów i VI miejsce reprezentacja klasy Vb z naszej szkoły. Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu oraz podziękowania dla organizatorki p. M. Szczepanowskiej oraz jury.

2014-04-30 11:09

Mistrz judo.

Uczeń V klasy - Kacper Wolski, który bierze udział w treningach ju-jitsu oraz judo w ostatnim Miedzynarodowym Turnieju Judo w Gorzowie Wielkopolskim zajął I miejsce w kategorii wagowej do 49 kg. Gratulacje dla mistrza.

2014-04-30 11:06

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz przypadającym na ten dzień świętem narodowym grupa teatralna Aja pod kierunkiem p. Anny Pauch przedstawiła inscenizację związaną z wydarzeniami z roku 1791. Na zakończenie wszyscy razem zaśpiewali Mazurek 3 maja. Dla uważnie oglądających i słuchających przedstawienie został rozegrany krótki quiz ze słodkimi nagrodami.

2014-04-28 22:32