Konkurs Ortograficzny dla kl. II-III.

Kolejny etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas II i III już za nami! Pani Bogusława Kruk ułożyła arcytrudne teksty z wyrazami, które od dwóch miesięcy widniały na tablicy ortograficznej. Wyniki konkursu już wkrótce.

2014-02-10 20:45

Gość z Brazylii.

Odwiedził nas Janek z Brazylii. Dzieci z klasy IIa bardzo się z nim zaprzyjaźniły.

2014-02-10 20:44

Konkurs ortograficzny.

W ostatni piątek został przeprowadzony w szkole I etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas IV, V i VI. Konkurs organizuje p. Małgorzata Szczepanowska.

2014-02-09 15:55

Nagrody dla najlepszych.

W dniu dzisiejszym odbyły się apele podsumowujące I półrocze. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz znaczki "Prymus" od Samorządu Uczniowskiego. Nagrody wręczane były m.in. przez przedstawicielkę Rady Rodziców - p. Celestyną Bojczuk. Najlepsi z najlepszych otrzymali również specjalne nagrody rzeczowe. Spotkania były również okazją do wręczenia wyróżnień za udział w konkursie plastycznym "Problem z głowy" prowadzonego przez p. dyrektor. Klasa IVa otrzymała z rąk dyrektora puchar przechodni za najwyższą średnią ocen. Pani pedagog przypomniała uczniom zasady bezpiecznego zachowania podczas zabaw zimowych z okazji zbliżających się ferii.

2014-02-05 21:23

Nowe prace w szkolnych galeriach.

W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace uczniowskie. Zapraszamy do ich oglądania.

2014-02-05 21:22