Zapisy do klas I.

Trwają zapisy do klas I na rok szkolny 2014/2015. Obowiązkiem szkolnym objęte są dzieci 7-letnie (urodzone w 2007 r.) oraz 6-latki urodzone od 1 stycznia do 30 czerwca 2008 r. Karty zapisu można pobrać ze strony internetowej (pasek menu po lewej stronie) lub w sekretariacie szkoły. Szczegółowe informacje można uzyskać również w sekretariacie szkoły lub dzwoniąc na nr 76 8188543.

2014-02-25 21:27

Pegazik.

W ostatni piątek zostały zorganizowane eliminacje szkolne konkursu recytatorskiego Pegazik. Już po raz kolejny komisja konkursowa pod przewodnictwem p. Małgorzaty Szczepanowskiej miała trudny wybór, by spośród uczestników eliminacji wybrać najlepszych do następnego etapu. Po wyrównanej "walce" do etapu miejsko-gminnego zostali zakwalifikowani nasi laureaci: Karolina Czerniawska (III m.), Marta Klimczyk (II m.) i Marta Zatwarnicka (I m.). Gratulacje dla zwycięzców i trzymamy kciuki podczas następnych etapów.

2014-02-15 18:52

Walentyki w szkole.

Ekipa Samorządu Uczniowskiego zorganizowała w dniu wczorajszym z okazji Walentynek pocztę walentynkową. Miała dość dużo pracy, bo listów w tym roku było wyjątkowo dużo. Oprócz listów rozdawała każdemu naklejane serduszka.

2014-02-15 18:50

Zabawa karnawałowa - cz. II

Po klasie IIIa również pozostale klasy I-III miały swoje zabawy karnawałowe. Wczoraj i dzisiaj dzieci bawiły się wraz ze swoimi wychowawcami oraz rodzicami. Karnawałowe stroje obowiązywały zarówno dzieci jak i "starsze dzieci".

2014-02-13 23:52

Światowy Dzień Chorego.

Z okazji Światowego Dnia Chorego dziewczynki ze szkolnego klubu cheerleaderek odwiedziły Ośrodek Pielęgnacyjny Niebieski Parasol, gdzie wręczały pensjonariuszom ośrodka własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami. Dzięki nim i życzeniom na wielu twarzach pojawił się uśmiech i radość.

2014-02-13 23:43