Jasełka klasy IIb

Klasa IIb pod opieką swojej wychowawczyni p. A. Iwanickiej zaprezentowała dzisiaj uczniom klas I-III przedstawienie z okazji zbliżających się świąt. Pięknie przystrojone dzieci zaśpiewały kolędy i pastorałki oraz opowiadały o świętach.

2013-12-17 18:15

Konkurs SKO na skarbonkę.

W dniu dzisiejszym opiekun szkolnego koła SKO p. A. Iwanicka wręczyła nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy brali udział w szkolnym konkursie na najciekawszą, własnoręcznie zrobioną skarbonkę. Wystawa prac będzie pokazana w holu szkoły.

2013-12-17 18:14

Zajecia z umuzykalniania.

Artyści z jeleniogórskiej Filharmonii Dolnośląskiej na dzisiejszych dwóch koncertach zaprezentowali utwory zimowo-świąteczne. I jak zwykle zebrali zasłużone brawa.

2013-12-16 18:09

Świąteczne warsztaty.

Wychowawczynie klas IV oraz p. Joanna Sawicka i Mirosława Spes przeprowadziły dla klas IV specjalne, świąteczne warsztaty. Dzieci przygotowywały stroiki, kleiły fantazyjne kartki. W efekcie powstało wiele rewelacyjnych prac. Gratulacje dla twórców.

2013-12-14 19:49

Mikołaj w szkole.

Zgodnie z przewidywaniami - do szkoły zawitał Mikołaj ze swoją świtą oraz co najważniejsze - z prezentami. Każdy uczeń otrzymał słodki upominek oraz życzenia od Mikołaja. Oczywiście wpierw uczniowie musieli wykazać się śpiewem lub choćby wierszykiem, by prezent ten otrzymać. Ci trochę mniej grzeczni wykazywali się umiejętnościami sportowymi. Mikołaj nie zapomniał też o nauczycielach i pracownikach szkoły, którzy również dostali słodycze. Ci uczniowie, których dzisiaj nie było również mają "zarezerwowane" swoje słodycze, które odbiorą u p. wicedyrektor. Po wizycie w szkole Mikołaj odwiedził chojnowskie urzędy: gminy i miasta, BHPE, Miejską Bibliotekę Publiczną, Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną, Muzeum Regionalne, Oddział PKO, Przychodnię Rejonową, Ośrodek Niebieski Parasol oraz piekarnię p. Kupczyka.

2013-12-06 21:39