Szkolne jasełka.

Tradycyjnie pod koniec roku uczniowie pod czujnym okiem siostry Kazimiery Sakowicz przedstawili swoim koleżankom, kolegom, rodzicom i nauczycielom szkolne jasełka. Aktorzy w pięknych strojach zaprezentowali kolędy, pastorałki, wierszyki i scenki związane z wydarzeniami bożonarodzeniowymi.

2013-12-20 23:44

Szkolne wigilie.

Z okazji zbliżających się świąt poszczególne klasy wraz ze swoimi wychowawcami oraz w wielu przypadkach z pomocą rodziców zorganizowały klasowe wigilie. Były opłatki, poczęstunek no i oczywiście życzenia świateczne. Pracownicy szkoły również mieli chwilę dla siebie podczas takiego spotkania.

2013-12-20 23:43

Nowe prace w galerii.

Nowe prace w galerii "Na piętrze". Zapraszamy do oglądania.

2013-12-20 23:43

Sukcesy Nikoli.

Uczennica klasy Vb naszej szkoły – Nikola Drozd jest członkiem chojnowskiej SFORY czyli klubu Taekwondo. W sobotę 14 grudnia 2013 roku młodzi adepci Taekwondo z LMKS GLADIUS Bolesławiec i z LMKS SFORA Chojnów wzięli udział w 19 th International Christmas Tournament organizowanym przez SK TKD LACEK w Pelhřimov. Jest to tradycyjna impreza sportowa punktowana przez Czeską Federację Taekwondo, która co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem ekip zagranicznych. Tym razem zmagania podjęło ponad 430 taekwondzistów z klubów TKD z Austrii, Białorusi, Chorwacji, Czech, Niemiec, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Turcji, Węgier. Połączone siły naszych klubów w liczbie 13 zawodników przywiozły dorobek 11 medali. Troje zawodników SFORY Chojnów wywalczyło następujące lokaty. Nikola Drozd w kategorii wiekowej Pupils (2002, 2003) zdobyła srebrny medal, a naprawdę niewiele zabrakło, aby sięgnąć po najcenniejszy kruszec. Martyna Jastrzębska w kat. wiekowej children (2005, 2004) również stanęła na podium zdobywając srebro. Ostatni i najmłodszy reprezentant Chojnowa Karol Jastrzębski startujący w kat. wiekowej dwarf (2007, 2006) przywiózł do domu brązowy krążek. Zmagania były zacięte, a dla naszych reprezentantów był to zaledwie drugi start w formule KYORUGI (walki) z użyciem elektronicznego systemu rejestracji punktów. Wyjazd i start w zawodach finansowany był ze środków własnych rodziców zawodników. Zawodnicy i pasjonaci LMKS SFORA Chojnów trenują we wtorki i czwartki między godziną 16.00 a 18.30 na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II przy pl. Reymonta 1 w Chojnowie. Dużo zdjęć pod tym adresem https://www.facebook.com/taekwondo.chojnow Artykuł w Chojnów.pl link: http://chojnow.pl/news/news/view/id/2977 To drugi sukces Nikoli w międzynarodowych zawodach w tym roku - w czerwcu był brąz. Na podstawie informacji uzyskanych od p. Pawła Drozda.

2013-12-18 21:27

Kartki świateczne.

Z okazji zbliżających się świąt uczniowie klasy VIa ze swoją wychowawczynią odwiedzili dzisiaj chojnowski rynek, gdzie składali przechodniom, właścicielom sklepów oraz sprzedawcom życzenia świąteczne wręczając wykonane przez uczniów naszej szkoły kartki z życzeniami. Odwiedzili również z życzeniami Przychodnię Rejonową oraz Ośrodek Pielęgnacyjny "Niebieski Parasol", w którym sprawili tym niespodziankę pensjonariuszom.

2013-12-18 21:25